Kun yritän tehdä accounttia (register) Silkroad sivuilla niin se ei onnistu teen kaiken oikein ja kun olen tehnyt sen niin se menee suoraan Silkroadin etusivulle ja sitten koitan kirjautua sisään niin ei mitään tapahdu..? Menen sähköpostiin eikä mitään postia ole tullut? Mikä vikana?? - Kiitos jos vastaat tarvitsen todella apua!
TARVITSEN SILKROAD APUA
6
662
Vastaukset
- minäpäheinasdddddddddddddd
Jos haluat että se onnistuu, sun täytyy tarkistaa HR:äs ja tarkistaa että onhan ne varmasti gigahRZ:n tarkkuudella 2pcHZ. Kun tämä on tehty ja ei toimi kannatta shutata. muuten en voi auttaa.
- ööh..
Mitä tarkotat tolla? =P En oo mikää maailman neroin tietokoneen keksijä en oikee ymmärrä tosta mitää eli mitä mun oikee pitäs tehä??
- heiminapadsdddddddddddddddd...
ööh.. kirjoitti:
Mitä tarkotat tolla? =P En oo mikää maailman neroin tietokoneen keksijä en oikee ymmärrä tosta mitää eli mitä mun oikee pitäs tehä??
ELI Jos haluat että se onnistuu, sun täytyy tarkistaa HR:äs ja tarkistaa että onhan ne varmasti gigahRZ:n tarkkuudella 2pcHZ. Kun tämä on tehty ja ei toimi kannatta shutata. muuten en voi auttaa.
Siis shutata. Vai oletko joku tietokoneamatööri joka ei osaa tarkistaa PZk23:sia ja säätää 543pkX:iä? - en älyy mitää
heiminapadsdddddddddddddddd... kirjoitti:
ELI Jos haluat että se onnistuu, sun täytyy tarkistaa HR:äs ja tarkistaa että onhan ne varmasti gigahRZ:n tarkkuudella 2pcHZ. Kun tämä on tehty ja ei toimi kannatta shutata. muuten en voi auttaa.
Siis shutata. Vai oletko joku tietokoneamatööri joka ei osaa tarkistaa PZk23:sia ja säätää 543pkX:iä?Joo eiks tota edes saa enään suomen kielelle???
gigahRZ :n tarkuudella 2pcHZ ???
Joo en oo opiskllu tietokonetta 10 vuotta. -.-' Hirveit nörttei.. - hei minä taas
en älyy mitää kirjoitti:
Joo eiks tota edes saa enään suomen kielelle???
gigahRZ :n tarkuudella 2pcHZ ???
Joo en oo opiskllu tietokonetta 10 vuotta. -.-' Hirveit nörttei..Muistisi on varmaan gigan herZin tarkkuudella 0,798 , kun muilla se taas on 4 salomonia kun et tajuu simulaationin perusoppeja
- mut en ymmärrä
hei minä taas kirjoitti:
Muistisi on varmaan gigan herZin tarkkuudella 0,798 , kun muilla se taas on 4 salomonia kun et tajuu simulaationin perusoppeja
noti sun simulaatio juttujas en perusta koneista paljoo ennen kaikki pelit ton toiminut tää on ensimmäinen kerta jolla en voi REKISTERÖITYÄ!! VOIKS VAIKKA TEHÄ MULLE ACCOUNTIN Ja kertoo ID, PW ..
http://www.silkroadonline.net/
Tartten edes jotenkin apua jos suostut nii kerron lisää MUT JOS JOKU VOIS AUTTAA TEKIS TON..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17422323Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant759532Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297510Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va816350SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1826000Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot375003HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084656Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014406Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo902113Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k811390