Mistä lyhyet iskarit...??

Olisiko kellään tietoa,mistä saisi lyhyitä iskareita , joissa olisi toisessa päässä lenkki ja toisessa kolo... pituutta saisi olla n.245mm reiästä reikään...!?
41507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Storm motor,All right,Suomen MP-palvelu...
Noista luulisi löytyvän ja esim.Öhlins tekee vaikka mittatilaustyönä,jos lompsa ei este...

Äänestä

Onko se mp:n vaiko jonkin muun "laitteen" iskari ?

Äänestä
  • Moottoripyöräänpä hyvinkin...

    Äänestä

  • JanappaX kirjoitti:

    Moottoripyöräänpä hyvinkin...

    Mikä on merkki ja tyyppi. Myymme Hagon,Hyperpro sekä Wilbers iskareita, jotka valmistetaan mittatilaustyönä, pituuden sekä painojen suhteen.
    http://www.oitracon.fi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JanappaX kirjoitti:

Olisiko kellään tietoa,mistä saisi lyhyitä iskareita , joissa olisi toisessa päässä lenkki ja toisessa kolo... pituutta saisi olla n.245mm reiästä reikään...!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu