Otti pattiin TomTom Onen latausjohto...kankeaa kaapelia, joka pakkasella ei suoristu sitten millään.
Gigantista löytyi johonkin Siemensin kännykkään kuuluva latausjohto...mukava joustava kierrejohto samanlaisella "pikku-usb"-liittimellä varustettuna. Hintaa oli kokonaiset 4,95€.
Sillä ollaan mukavasti latailtu.
Gigantista löytyi johonkin Siemensin kännykkään kuuluva latausjohto...mukava joustava kierrejohto samanlaisella "pikku-usb"-liittimellä varustettuna. Hintaa oli kokonaiset 4,95€.
Sillä ollaan mukavasti latailtu.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kuinka usein autosi sisällä on pakkasta kun ajat sillä?
Taitaa olla vähän vikaa autossasi, kun ainakin itsellä on semmoinen värkki autossa mikä lämmittää sisätiloja, joten sisätilat eivät ole ajaessa pakkasen puolella :)
Yleensä aina kun pakkasella lähtee liikkeelle eikä auto ole vielä lämmennyt, niin on myös sisällä kylmä (kunnes lämpenee muutaman minuutin kuluttua).
Olen myös harmitellut tuota latausjohtoa. Onko tarkempaa tietoa tuosta Siemensin johdon mallista?
...valitettavasti hävitin jo pakkauksen, joten tarkka malli epäselvä.
Meneppä hyvin varustettuun matkapuhelimien latausjohtoja myyvään liikkeeseen ja vertaile kännykkään tulevia liittimiä. Pikku-usb:illa varustettu latausjohto käy.
Taas on lipeväkielinen lääke-myyntimies onnistunut kauppaamaan vaikean-psykiatrian osastolääkärille avohoitoon soveltuvaa lääkesarjaa potilas kotiuttaen.
Valitettavat jäljet ovat kaikkien luettavissa TumTum:in viestissä. Ei korvaa vielä sininen nappi pakkopaitaa.
Motorolan kännykkä laturia voi käyttää! aika monessa on tuo mini-usb, itse käytän Moton auto sekä verkkolaturia Tompan lataukseen!