Voicella työskentelee ammattitaitoista henkilöstöä. Siis niin uskomatonta musiikkia, että oksat pois. En voi uskoa. Näkemiin KISS, hehkutit itseään joka kappaleen välissä. Voice on nerokas, se ei hehkuta itseään melkein yhtään KISSiin verrattuna. Ja se Susanna on siellä...
Voice ja vain Voice jatkossa. Nerokasta musiikkia. Nerokasta, ennakkoluulottomasti. Pahoitteluni, mutta pakko kertoa ekat mielipiteeni kanavasta. Enää ei tule tätä ylistystä.
Voice ja vain Voice jatkossa. Nerokasta musiikkia. Nerokasta, ennakkoluulottomasti. Pahoitteluni, mutta pakko kertoa ekat mielipiteeni kanavasta. Enää ei tule tätä ylistystä.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Vai liikaa radioaktiivista säteilyä?
Voicelta rokkia. Kissiltä oli turhaa toivoa kuulla näin raskasta musiikkia. No nyt ainakin saatiin todellakin kova vastustaja NRJ:lle. Johan tätä on odotettukin.
työntekijät kuin Kissillä ..... vai hei nehän onkin ne samat ihmiset jotka oli Kissillä. Kyllä niiden ammattitaito kasvoi yhdessä päivässä ihan uusiin svääreihin, wow.
Voicen radiopuolella työskentelee sellaisiakin persoonia, josta te ette tiedä mitään. Minäkään en tiedä kaikista, ketä siellä nyt on työtä painamassa.
Pääasia lienee olevan se, että KISSin musavalikoima uudistettiin ja ohjelmiin on tulossa muutoksia.
Voicen markkinoinnissa ja huonolla menestyksellä.
En työskentele KISSillä, enkä millään tavalla liity Voiceen. Minusta vaan tiedetään siellä, kanavan jokapäiväisenä kuuntelijana.
Ja kohta, Voicen markkinointi loppuu. Siis ei enää suoraa- ja/tai piilomainontaa. Ainoastaan tulen keskustelemaan Radiosta ylistämättä Voicea.
Koska Susan ja Matin aamushow ?
ei Voicella tulla perustamaan. Vappu Pimiä ja Juha Valvio jatkavat aamuissa. Valitan, Vapusta, ei päästä eroon. Siis itse en millään tavalla vihaa Vappua, vaan täällä on sellaisia, jotka jättävät kanavan kuuntelematta vain sen takia, että siellä työskentelee Vappu.
mainosäänet... Ihan hävettää kuunnella sitä Niko Kivelän, Pamela Tolan yms. rääkynää sunmuuta lässytystä. Pitäiskö sen muka olla jotenkin vitsikkään kuulosta?
olla monta eri mieltä, mutta ainakin Pamela Tola tekee siellä hommansa hyvin. Yritetään saada huumoria ja mä ainakin repeilen muutamille mainoksille. Ne on niin hyvät. Ja siinähän on joku uusi mieskanavaäänikin.
huomannut, vaan mainostat taas pahvi!
Niin ja se ääni kuuluu Petteri Summaselle.
Ammattitaitoisiako(ei ainakaan se Vappu "Pipipää")...hassua mitä nimenmuutos saakaan aikaan.Muuttavatkohan nimeksi sitten joskus Uusi Voice?LOL!Nuo ex-Kissin uudistumisyritykset ovat niin...säälittäviä.Naurettavaa tuo sinun hehkutuksesi ko.kanavasta,jolla on teinixjuontajat ja jolta tulee aivotonta teinixpoppimusaa.