Milloin uusi v70 kaupoissa?

Onko kenellään tietoa, milloin uusi v70 on liikkeissä ostettavana Suomessa?
81793
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Samaa itsekin oottelen, josko siitä saisi seuraajan nykyiselle pulkalle..

Esittelevät kai vehkeen jo kevät-kesälä, mutta tänne niitä alkaa saamaan kai syksyllä.

Ennakkotilauksia aletaan kai ottamaan piakkoin vastaan? Tosin ei taida olla hinnoittelukaan vielä Suomen markkinoille valmis..

Äänestä
  • Vaan kuinka kauan menee, ennenkuin siitä saadaan karsittua edes suurin osa "lastentaudeista"!! Vrt. V50 surkea laatu ja pikkuviat!!!

    Lienee turvallisin ostos vasta sitten, kun myydään CLASSIC -nimikkeellä :)

    Äänestä

  • WWrrrooommm kirjoitti:

    Vaan kuinka kauan menee, ennenkuin siitä saadaan karsittua edes suurin osa "lastentaudeista"!! Vrt. V50 surkea laatu ja pikkuviat!!!

    Lienee turvallisin ostos vasta sitten, kun myydään CLASSIC -nimikkeellä :)

    surkeasta laadusta. Omalla V50:llä takana 1,5 vuotta, 33 tkm ja vikoja 0 kpl. Autohan on kolmannen mallivuoden eli 06- mallia. Voihan sitä ensimmäisissä sarjoissa jotain häsmäkkää ollakin.

    Äänestä

  • WWrrrooommm kirjoitti:

    Vaan kuinka kauan menee, ennenkuin siitä saadaan karsittua edes suurin osa "lastentaudeista"!! Vrt. V50 surkea laatu ja pikkuviat!!!

    Lienee turvallisin ostos vasta sitten, kun myydään CLASSIC -nimikkeellä :)

    sitä mitä tilaat. Olen kysellyt niiltä (keillä on varaa ostaa uusi auto) eli ei sulta, tyydyttikö. Ei koskaan . Aina on odotusarvo suurempi, kuin mitä saat. Että jos kiinnostaa ostaa uusi auto (merkistä riippumatta) niin tervetuloa valittajien kerhoon

    Äänestä

pitäisi olla maahantuojalla ensimmäiset uudet V70:pit ! Tulee "iso pää" edellä niinkuin aina , eli ensin isot moottorit .

Äänestä
  • ja eivät nousseet yhtään!
    Hinnat alkaen 2.5T.

    Saas nähdä Suomessa...

    Äänestä

aina uusia Volvoja (1 kpl pesosia Peugeot oli 5000 km verran ja kiitos PGA tehtaalle, mulla oli 307SW ja ei ikinä enään ranskalaisia edes ruuassa, koska massu kasvaa) 2 kpl malliltaan V70. Eka oli 2004 Titanium 103 kW ja nyt vm-06 2.5 T Chronium. Seuraava auto on uusi V70. Myyjä houkuttelee uuteen S80, mutta ei käy. Seuraava on V70 D5, koska vuodessa on näköjään meidän perheen ajokilometrit yli 30k km. Vihreä tyyli vaikka kumpikin äänestetään Kokoomusta

Äänestä

vko 40

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimim. odotanko turhaan kirjoitti:

Onko kenellään tietoa, milloin uusi v70 on liikkeissä ostettavana Suomessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu