Kokemuksia

Onko teillä kokemuksia Oulun Markkinointi Instituutissa opiskelusta? Antaako kyseinen koulu vastinetta koulutusmaksuille? Onko opiskelu haasteellista jo tradenomin opinnot suorittaneelle? Erityisesti olisin kiinnostunut kuulema kokemuksia Markkinointiassustentin opintosuunnasta.
1204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tradenomi niin ei kannata opiskella markkinointiassistentiksi. Etsi jokin sellainen tutkinto joka lisää pätevyyttäsi eikä ole alempi kuin jo suoritettu saman alan tutkinto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Markkinointi Instituutista? kirjoitti:

Onko teillä kokemuksia Oulun Markkinointi Instituutissa opiskelusta? Antaako kyseinen koulu vastinetta koulutusmaksuille? Onko opiskelu haasteellista jo tradenomin opinnot suorittaneelle? Erityisesti olisin kiinnostunut kuulema kokemuksia Markkinointiassustentin opintosuunnasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu