kaikki käy

henkeen ja eniten ihmettelen kun pienet ylämäetkin vaikka ihan hiljaa kävelen.
Nyt sain kortisoni jota otan aamulla hengittämällä 1 annosken mutta ei ole vielä auttanut viikon ajalla.
Myös jäseniä särkee,johtusko lääkkeestä.
2418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin tiedät kaikki vastaukset mitä kysyit!

Äänestä

Mikä hitaasti tulee, se hitaasti lähtee. Ei pidä odottaa ihmetuloksia "heti kaikki mulle" -tyyliin. Kunhan nyt kuukaudenkin säännöllisesti käytät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasituksessa ahistaa kirjoitti:

henkeen ja eniten ihmettelen kun pienet ylämäetkin vaikka ihan hiljaa kävelen.
Nyt sain kortisoni jota otan aamulla hengittämällä 1 annosken mutta ei ole vielä auttanut viikon ajalla.
Myös jäseniä särkee,johtusko lääkkeestä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu