vähän kyselyä..

elikkäs kuinka pitkälle odotusaikana olette harrastaneet seksiä? nyt rv39 ja tekis mieli sekstailla tämän synnytyksen etenemiseksi. onko ihan turvallista?
4542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun tuntuu hyvältä, niin kaikki sallittua. Ota omat tuntemuksesi huomioon. Jos panettaa niin pane, jos sattuu niin lopeta. =)

Äänestä

sitten tulikin lähtö. Viimeiset viikot harrastettiin joka päivä ihan sen toivossa, että jouduttais lähtöä. Ei tosinn toiminut. Tuli kun oli tullakseen.

Äänestä

jos paikat hyvin kiinni. Siis kohdunsuu. Jos jo auennut,niin on tulehdusriski.

Äänestä

niin kauan kun sinusta tuntuu hyvältä eikä satu mihinkään niin miksi et voisi harrastaa sexiä. se on ihan turvallista. itse harrastin sexiä vielä pari tuntia ennen kun lapsivesi sit meni yöllä ja lapsi syntyi laskettuna päivänä ja terveenä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


<3 kirjoitti:

elikkäs kuinka pitkälle odotusaikana olette harrastaneet seksiä? nyt rv39 ja tekis mieli sekstailla tämän synnytyksen etenemiseksi. onko ihan turvallista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu