Sami Sarjula (hunks)

ja isolla Peellä! Voi sitä Annika raukkaa. Istuu kotona kuin ö aapisen laidalla ja odottaa, että mies tulee keikoilta kotia.. Sen piti kaikki omat "missi" touhut lopettaa, et saa Sami todella "toteuttaa" itseään. ( Lue; Naida muita) Oltiin laivalla niiden poikien kaa ja kyllä liha maistui...;)
31510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

HYVÄ TIETÄÄ...Vois vaikkast yrittää iskeä!

Äänestä
  • sami on kyllä sinkku, asuu omassa kämpässään, olisko eronnut jo puoli vuotta sitten. että näin. Vaikea pettää jos ei ole ketään ketä pettää. Ei aina pidä levitellä valheita ja uskoa sellaista mitä vain haluaa uskoa, oli totuus mitä tahansa.

    Äänestä

Sama meno jatkunut Annikan jälkeen 👍
Siihen se avioliittokin rysähti! Onnea vaan uudelle neidolle 😁

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pettääääää kirjoitti:

ja isolla Peellä! Voi sitä Annika raukkaa. Istuu kotona kuin ö aapisen laidalla ja odottaa, että mies tulee keikoilta kotia.. Sen piti kaikki omat "missi" touhut lopettaa, et saa Sami todella "toteuttaa" itseään. ( Lue; Naida muita) Oltiin laivalla niiden poikien kaa ja kyllä liha maistui...;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu