Milloin olivat mielestäsi John Cenan parhaat ajat,milloin hän oli mielestäsi paras,jos et pidä hänestä niin milloin hän oli edes hieman kiinnostava?
Omasta mielestäni:
John Cena oli parhaimmillaan joskus 2003 kevät/kesällä!Loistavia promoja,loistavia matseja ja loistavia feudeja!Cenan paras matsi on tähän mennessä ollut Brock Lesnar V. John Cena WWE ChampionShip match Backlashissa!
Nykyään inhoan Cenaa!Voisin pitää Cenasta jos hänestä tulisi heel,ja hänestä tehtäisiin Upper-Mitcharder!!Cena heelinä vaikka Intercontinental Championiksi!Tämä "I Beat them all"-Juttu alkaa olla jo TODELLA tylsää!!!!!
John Cenan parhaat ajat
mr.jope93
2
272
Vastaukset
- Striper
..feudasi Big Show;n kanssa, myös JBL;n kanssa kun otteli, niin hän oli hyvä.
- The_Hitman
mun mielestä Cenan "parhaat" ajat olivat sillon kun mies olis SD!ssä ja piti US vyötä ja oli heel. sillon mies tais viel itse kirjottaa rappromonssa. mut enivei. Sillon kun Cenasta tuli mestari kiinnostus laski ja loppu kokonaan kun Chaingang homma alko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1808336
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264528- 504098
- 543482
- 513116
- 502860
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262556- 312159
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382013- 292006