John Cenan parhaat ajat

mr.jope93

Milloin olivat mielestäsi John Cenan parhaat ajat,milloin hän oli mielestäsi paras,jos et pidä hänestä niin milloin hän oli edes hieman kiinnostava?

Omasta mielestäni:
John Cena oli parhaimmillaan joskus 2003 kevät/kesällä!Loistavia promoja,loistavia matseja ja loistavia feudeja!Cenan paras matsi on tähän mennessä ollut Brock Lesnar V. John Cena WWE ChampionShip match Backlashissa!
Nykyään inhoan Cenaa!Voisin pitää Cenasta jos hänestä tulisi heel,ja hänestä tehtäisiin Upper-Mitcharder!!Cena heelinä vaikka Intercontinental Championiksi!Tämä "I Beat them all"-Juttu alkaa olla jo TODELLA tylsää!!!!!

2

304

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Striper

      ..feudasi Big Show;n kanssa, myös JBL;n kanssa kun otteli, niin hän oli hyvä.

    • The_Hitman

      mun mielestä Cenan "parhaat" ajat olivat sillon kun mies olis SD!ssä ja piti US vyötä ja oli heel. sillon mies tais viel itse kirjottaa rappromonssa. mut enivei. Sillon kun Cenasta tuli mestari kiinnostus laski ja loppu kokonaan kun Chaingang homma alko.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      26
      11089
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      46
      8541
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      133
      5376
    4. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      144
      3684
    5. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3608
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      35
      3564
    7. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      40
      3288
    8. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      55
      2569
    9. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      39
      2091
    10. Miltä mahtaa tuntua

      Sitten kun näet hänet pitkästä aikaa?
      Tunteet
      28
      1816
    Aihe