Mielipiteenne Brock Lesnarista??
Mitä hyvää?Mtä pahaa?Kaikkein paras Lesnarin matsi?Lesnarin parhaat ajat?Haluaisitko että mies palaisi WWE'hen tai TNA'han??
Mielipiteeni:
Brock Lesnar ON yksi parhaimpia tähtiä WWE:N historiassa!Lesnar osasi aina elää hetkessä ja lopettaa vastustajansa milloin tahtoi!Lesnar oli HYVIN vakuuttava amatööri-liigoissa ja Ohio Valley Wrestlingissä!Lesnarista ei oikein löydy mitään huonoa,mutta oli kyllä aika karmeaa katsottavaa ne Lesnarin squashaukset ChruiserWeightläisiä vastaan!Esim.Lesnar V.Rey,Lesnar V.Nunzio,Lesnar V.Matt Hardy,Lesnar V.Funaki!
Lesnarin parasta aikaa oli 2002/2003 vuoden vaihde! Global Warning oli yksi Lesnarin parhaita PPV:tä,Mutta oli Lesnar V.Big Evil HIAC myös hienoa katseltavaa!
TOIVON TODELLAKIN!Että Lesnar palaisi WWE:hen,Lesnar voisi olla hyvin vakuuttava tekijä myös TNA'ssa!
Mitä olisitte mieltä olisitte jos Lesnar menisikin
TNA:han?!THAT WOULD BE GREAT!!!!!
Brock Lesnar
6
620
Vastaukset
- Striper
Ei tämmösiä!! Sanon että tykkäsin eniten Lesnarista kun hän feudasi Big Show;n kanssa.
- mr.jope93
Ei tämmöisiä?! Mitä tarkoitat?!
Mielestäni tuo oli aivan asiallinen viesti,joka oli luultavasti tekstin laadultaan ja viisaammalta kuin yksikään sinun viesteistäsi!
SuckA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Striper
mr.jope93 kirjoitti:
Ei tämmöisiä?! Mitä tarkoitat?!
Mielestäni tuo oli aivan asiallinen viesti,joka oli luultavasti tekstin laadultaan ja viisaammalta kuin yksikään sinun viesteistäsi!
SuckA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Monta topicia peräkkäin? Kaikki samanlaisia!! Lesnar jne.. voisit laittaa tämmöset painija kyselyt samaan.
- Badass
mr.jope93 kirjoitti:
Ei tämmöisiä?! Mitä tarkoitat?!
Mielestäni tuo oli aivan asiallinen viesti,joka oli luultavasti tekstin laadultaan ja viisaammalta kuin yksikään sinun viesteistäsi!
SuckA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Striper tarkoittaa sitä, että spämmit turhaan kokoajan uusia topicceja, kuten hän viestissään jo sanoi. Can you dig that, mothafucka?
- Jergovitz
mr.jope93 kirjoitti:
Ei tämmöisiä?! Mitä tarkoitat?!
Mielestäni tuo oli aivan asiallinen viesti,joka oli luultavasti tekstin laadultaan ja viisaammalta kuin yksikään sinun viesteistäsi!
SuckA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lesnar nähään todennäköisesti UFC:ssä syys/lokakuun tienoilla.. :/
- Badass
Lesnar on tosi monipuolinen painija noinkin isoksi mieheksi. Tykkäsin eniten hänen nopeudestaan ja väännöistä mm. Kurt Anglen kanssa. Parhaimpana jäi Lesnarista mieleen se hetki, kun tuli SmackDowniin ja teki massiivisen F5:n Mark Henrylle...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1724547
- 363261
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412738Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.142469- 252358
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.642227Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää191978Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311740Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s391715Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.741368