Stone Cold> Hulk Hogan

mr.jope93

Kumpi näistä paini-maailman värikkäimmistä legondoista on parempi? Stone Cold Steve Austin vai Mr.America Hulk Hogan??

Itse sanon että Stone Cold Steve Austin!

Austin on mielestäni KAIKKIEN AIKOJEN paras painija!
Austin promoaa loistavasti,ottelee loistavasti,ja feudaa loistavasti!Austinin "How Do U Like Me now"-Badass asenne on todella hyvä,ja kun Austin iskee Stunnerin niin katto lentää hallista irti!En koskaan unohda Stone Coldin kulta-aikojen taistoja Rock:n,Mankindin ja Gamen kanssa! Ja Austin oli aivan loistava Raw:n General Managerina!

Hogan sucks,koska hän ei osaa painia,on liian vanha,liian idioottimainen-gimmick ja matsit osaa jopa meidän rehtorikin ulkoa! Hulk-up,big bootit,parit taklaukset,Scoop Slam ja ja sitten iso-paha haiseva jalka vastustajan kurtulle ja vastustaja pysyy matossa vaikka 300-sekunnin ajan!

2

399

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Striper

      Austin on huvittava ja osaa painia! Hogan on vaan ´´ What You Gonna Do Brother???´´

      • Badass

        Mahtavat perustelut sulla..

        Itseasiassa, Hoganhan periaatteessa nosti WWF:än painimaailman huipulle ja iso kiitos siitä herralle, mutta ei enää.

        Austin taas on vähän niin ja näin painimaan, mutta promojen vetäjänä kultaista tavaraa. Ja Stunner kyllä voittaa tönkön Leg Dropin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan firma haastettiin käräjille

      Seiska: Martinan firma haastettiin käräjille, taustalla outo rahasotku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      2195
    2. Putin ei suostu tulitaukoon nyt kun Kurskin taistelut ovat kesken

      ja venäjä on viimein päässyt niskan päälle, suuren ylivoiman turvin. Ukraina ilmeisesti suorittaakin taktista vetäytymi
      Maailman menoa
      218
      2114
    3. Miksi haluat satuttaa

      Sillä tiedolla ettet välittäisi minusta vaikka se ei ole totta. Silti tiedän että rakastat minua edelleen. Niinkuin sano
      Ikävä
      46
      1315
    4. Toivotko vielä et

      Päätyisimme yhteen?
      Ikävä
      87
      1251
    5. Oletko kaivattusi

      Mielestä hyvä sängyssä🤔
      Ikävä
      101
      1203
    6. Miksi ette halua kaivattuanne

      Yksi syy tai tekosyy.
      Ikävä
      82
      1191
    7. Millainen ihminen linda brandt-ahde on

      Hän on nyt julkisuudessa varsin eriskummallisen asian tiimoilta
      Lappeenranta
      43
      1185
    8. Martina makkarankuori päällä

      Voi hyvää päivää minkä asun oli valinnut Emma gaalaan, ei jäänyt kenellekään epäselväksi, minkälaiset rinnat on naikkose
      Kotimaiset julkkisjuorut
      161
      1131
    9. Ketä sinä

      Odotat oikeasti. Miksen sulle totta olla saa.
      Ikävä
      117
      1060
    10. Tykkäätkö kuinka

      Paljon kaivatustasi?
      Ikävä
      60
      954
    Aihe