Ulkomaalaisten rikokset.

Kuinka kauan Suomi aikoo ottaa pakolaisia maista, joiden kansalaisia syyllistyy jatkuvasti seksi ja henkirikoksiin?
Ja miksi vielä mietitään, pitäisikö karkottaa vai ei? Jokainen rikokseen syyllistyvä pakolainen välittömästi ulos maasta ja ikuinen paluu kielto! Meillä on rikollisia tarpeeksi omastakin takaa!
4364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Totta mooses niitä maahantuodaan minkä keritään. Ja heti kun yhdessä gallupissa saadaan väännettyä sanakääntein pakolaisten maahantuonti myönteiseksi niin jo on iltapulujen jne. otsikoissa joka puolella. Käänteistä julkisuutta taas ei julkaista. Kaiken takana on joku isompi kuvio, geenipankin luonti tms...

Äänestä

Niin kauan, kuin hauenleka Halonen on pressana, sillä hän on rakastunut noihin iho m.......!Parinkymmen vuoden päästä ollaankin kusessa, kun noita onkin jo yli puolimiljoonaa ja lisää siitetään jatkuvasti. Steriilisaatio olisi välttämätön pakko näille nuorille miehille, jotka änne tulevat. Oletteko kiinittäneet huomiota, kuinka monta lasta yhdessä nuorenparin perheessä on. Eipä paljoa jää auki 10:stä. Ja nyt äimistellään syyrten ikäluokkien eläkerahoista, jotka olemme maksaneet jo etukäteen, että nyky nuoret eivät muka pysty meille eläkkeitä maksamaan. Otetaan ne meidän suurten ikäluokkien keräämät rahat sieltä rahastoista, joihin o sijoitettu 75 miljardia euroa. Kyllä me niilä toimeen tulemme. Kerätköön mamut ja nuoret omat eläkerahansa. No tuli hiukka vääränlaista kirjoittelua, mutta moniko eläkeläinen on tänäkin vuonna kuollut yhteiskunnan piittaamattomuuden vuoksi, joten kyllä yhteiskuntakin tavallaan murhaaja on.

Äänestä
  • ...kun kerran sterilisaatioita ei enää voi seksirikollisille tehdä,se pitää tehdä uhrin omaisten toimesta tekijälle.Selvähän tuo asia on.

    Äänestä

Nämä haloset ja muut tumman mulkun perään kuolaavat pitäisi lähettää afrikkaan nussittavaksi. Jospa mieli muuttuisi sitten. Tai jääköt sinne jos lankkikikkeli niin miellyttää, tänne ei värivammaisia kaivata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelen vaan kirjoitti:

Kuinka kauan Suomi aikoo ottaa pakolaisia maista, joiden kansalaisia syyllistyy jatkuvasti seksi ja henkirikoksiin?
Ja miksi vielä mietitään, pitäisikö karkottaa vai ei? Jokainen rikokseen syyllistyvä pakolainen välittömästi ulos maasta ja ikuinen paluu kielto! Meillä on rikollisia tarpeeksi omastakin takaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu