perry, joko se on auki? Millainen paikka?
Ysitoistasen tilalle avattu
Fonz_
51203
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kun kerrot, että on avattu ja samalla kyselet onko paikka jo auki ja millainen se on. Kuules jos olet 18-v käyppä ihan itse katsomassa, niin ei tarvitse kysellä hölmöjä !
Olen kuullut että vanha asiakaskunta on siirtynyt
kultakurkkuun ja vanhaan mestariin.Paikka on pessyt kasvonsa ja tarjoaa erikoiskahvit,biljardin
sekä pitää kuulemma paikat siistinä pieni paikka
60-asiakaspaikkaa tulee tarjoamaan mitä todennäköisemmin kivan viihtyisän a-oikeudet omaavan ravintolan kaiken ikäisille mutta siististi pukeutuneille ihmisille.
Jos vedetään vähän Jokeria seiniin ja vaihdetaan nimi ja ikkunateppaukset, niin ei sillä kyllä vielä asiakaskuntaa muuteta tai saada hyvin pukeutuneita asikkaita sisään. Kiinteistöjen visuaalinen ilme jo pelkästään on luotaan pois työntävän näköinen, eikä siinä kaikki paikallismedia on pitäny huolen siitä, että jokainen porilainen tietää, että kiinteistöjen elinikä on korkeintaan muutamia kuukausia, eli siitä vaan kehittämään trendikästä uusvanhaa
kuppilaa Porin jo ennestäänkin "niukoille ravintola markkinoille".
Ps. Vielä Minttu 88:lle oletko tehnyt markkinatutkimuksen, kun noin tarkaan pystyt analysoimaan mihin 19:asiakkaat ovat siirtyneet.
Eikö Porissa sitten ole muita vaihtoehtoja ?
Kiitos minttu88 ainoasta asiallisesta, kysymykseen vastaukset antaneesta vastauksesta! Se on harvinaista herkkua täällä!
Hih
Saattanen epäillä että et ole porilainen koska et
tunnu tietävän sisäpiirin tietoa ravintolakulttuurista.Oli miten oli kannattaa
käydä kurkkaamassa kun aukeaa niin ei tarvitse syödä sanojaan ,niinhän ei kunnon pojat tee.
Minttu vikkelä kieli alkaa poikien tekee mieli.;=)