Ei hävetä

Ei minua hävetä ajaa ladalla. En muutenkaan ole mikää fiksu eikä ole rahaa ostaa parempaa.
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

älyn mittari!

Äänestä

Toveri Ilmari on aivan turhan vaatimaton ja asettaa älykkyyden ja rikkauden rajat kohtuuttoman korkealle.

Tyhmä ei osaisi noin fiksusti kirjoittaa.

Ryhdikkyyttä, tov. Ilmari! Ole ylpeä siitä, että kuulut arvostettuun Lada-väkeen!

Äänestä

Maan perii!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilmari. kirjoitti:

Ei minua hävetä ajaa ladalla. En muutenkaan ole mikää fiksu eikä ole rahaa ostaa parempaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu