Jos on saldo kiinni
Vihjeitä sähköpostilla
onnistuuko?
5493
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
etsi vaan kenelle.
....Sähköposti on nopea ja vaivaton tapa antaa vihjeitä. Lähetä vihjeesi osoitteeseen [email protected]. Voit käyttää apuna myös palautelomaketta.
Vihjepuhelin puh. (08) 10077. Soittaessasi Oulun vihjepuhelimeen automaattinen puhelinvastaaja tallentaa viestisi. Lisätietoa vihjepuhelimista valtakunnallisilla sivuilla.
Vihjeen lähettäminen on poliisin sivuilla olevan linkin kautta helppoa;
ILMOITTELE VAIKKA SINULLA OLISI VÄHÄPÄTÖINEN HAVAINTO, POLIISI KOKOAA PALAPELIN JA JUURI SINUN TIETO VOI OLLA PUUTTUVA OSA.
itse aktiivisuudesta. Kuopio tarkistetaan kanssa, varmuudeksi.
Mielestäni on tosi hyvä asia että joku on noinkin aktiivinen,ja välittää mitä keskuudessamme tapahtuu.Tällaisia Samuleja sais olla enemmän,niin homma varmaan etenis.