Ei löydy...

ketään..vaikka paljon olisi vaihtoehtoja..
Ei löydy sitä oikeaa joka ymmärtäisi minua ja minä sinua..jos sinua halaisin..tuntisin jotain aivan ihanaa..
8875
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ei löydy tarja ei löydy eikä tule löytymään

Äänestä
  • vastailee, riippuu ihan mitä hakee, epätoivonen unelmanhaku ei varmasti muuta ku turhauta mutta...

    Seikkailua löytyy, just sitä mitä mä haen, ei lupauksia, ei sitoumuksia, ei sääntöjä ja hauskaa on.
    Ah miehiä, on nuorta, vanhempaa, tummaa, vaaleeta, ujoa, suulasta...

    Eli, älkääs ottako aina niin vakavasti, pientä pilkettä pitää olla silmäkulmassa, kevätkin tekee tuloaan kohisten, uuh... ;D

    Ja epätoivoset runkut voi mennä inisee johonkin itsemurhapalstalle, tämä on vaan mun tapani elää. Ja jos elämänkumppanin haluan, senkin tulen saamaan, ja vielä TÄÄLTÄ!

    Äänestä

  • tule löytymään
    -toinenkin tarja-

    Äänestä

kun olisit sinäkin, niin halutessasi voinut jo löytää ??
Katsoimme toisiamme "peilin takaa". Molemmilla halu ?, mutta se viimeinen uskallus jostain syystä puuttui. Sentäs aikuiset/täysjärkiset ? ihmiset kyseessä ? :-D
Aikaa kulunut. Kuitenkaan en ole Sinua mielestäni saanut. Mahdollisuudet kohdata sinut "sattumalta :-D", nykyisin aikas vähissä.

Äänestä
  • ..aika lähelle liippas..J.mut viisi kirjainta..
    valitan..

    Äänestä

  • jos olet se J... en haluis kohdata, et ollut ihan "täysjärkinen"

    Äänestä

  • kuinkas kauan, kirjoitti:

    jos olet se J... en haluis kohdata, et ollut ihan "täysjärkinen"

    esittänet joitain tarkennuksia väitteesi tueksi ! :-D
    Kun "hulluksi" syntyy ja humaloissa kuolee, niin ei tiedä eläneensäkään !!

    Äänestä

  • J*** kirjoitti:

    esittänet joitain tarkennuksia väitteesi tueksi ! :-D
    Kun "hulluksi" syntyy ja humaloissa kuolee, niin ei tiedä eläneensäkään !!

    J... tunsin joitakin vuosii sit ja toisen J... vähän aikaa sit, ett kuin kauan aikaa siis ?(erilaisia ovat)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


T¤¤J¤ kirjoitti:

ketään..vaikka paljon olisi vaihtoehtoja..
Ei löydy sitä oikeaa joka ymmärtäisi minua ja minä sinua..jos sinua halaisin..tuntisin jotain aivan ihanaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu