In the end

gonna be ok. If it's not ok, it's not the end.

Kauniita unia!
6920
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

samoin sanoin sinulle

Äänestä

"..........
There’s only one thing you should know
I've put my trust in you
Pushed as far as I can go
For all this
There’s only one thing you should know
I tried so hard
And got so far
But in the end
It doesn’t even matter
I had to fall
To lose it all
But in the end
It doesn’t even matter "

-Linkin park

Äänestä

ole siis loppu...

Äänestä

että joku olisi lopullisesti loppu ennenkuin se on ääneen sanottu tai joku on kuollut. Sitä ennen loppumista ei tarvinne ajatella, ellei se liity johonkin triviaaliin, kuten maitoon jääkaapissa tai kahviin kaapissa. Luulen, että moni miettii loppua ennen alkua ja se jos mikä syö ihmistä.

Äänestä
  • aina osata elää siinä hetkessä, eikä niinkään murehtia tulevaa....
    Carpe diem :)

    Äänestä

the end. =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


it's all kirjoitti:

gonna be ok. If it's not ok, it's not the end.

Kauniita unia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu