Hei, Tietääks kukaan joko julkkismalli-kosmetologi-Bellan juontaja Janina Frostell on saanut esikoisensa, tai milloin on H-hetki?
Koska 11.9.2006 päivättyjen Seiska-nettisivujen tietojen mukaan Janinan raskaus oli silloin ollut jo sen verran pitkällä, että lapsi syntyy helmikuussa, mutta en ole ainakaan mistäänmediasta uutista kuullut. Ja yleensähän julkkisten vauva asioista "tiedotetaan" hyvin näkyvästi lehtienkin lööpeissä.
Janinan vauva?
meilind
3
1177
Vastaukset
- koska laskettu
aika on. Ihmettelen vain miksi asia sinua kiinnostaa? Seiskan vinkkipalkkion toivossa vai?
- alkup. meilind
Asia kiinnostaa, enkä edes koko seiskasta perusta, vaan syksyllä satuin puolivahingossa sieltä heidän nettisiuviltaan asiasta lukemaan.
- Nähdään
Onnea paljon Janinalle! Toivottaa ikuinen ihailija!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172393
- 441261
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70907Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42776
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44745Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164732Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130684