kummastuttaa

miksi haluat loukata minua?

etkö ole tehnyt jo tarpeeksi?
t.jii
81230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

hän on sua loukannut?

Äänestä
  • kiusaamisestani.
    tyyliin *hahaa,etpäs saanut minua*
    julma pirulainen :/

    Äänestä

Oletko Sinä TJA? Jos olet, niin olen vähän ihastunut Sinuun. :)

Äänestä
  • vaan olen mies.

    Äänestä

  • tuo tuija. kirjoitti:

    vaan olen mies.

    olen TJA :-)

    Äänestä

  • juuri niin kirjoitti:

    olen TJA :-)

    Millainen TJA sitten oletkaan? Minäkin olen tavallaan TJA. :)

    Äänestä

  • olen tavallaan TJA. Kukas muhun on ihastunut?

    Äänestä

  • mäkin kirjoitti:

    olen tavallaan TJA. Kukas muhun on ihastunut?

    Onko joku sitten sanallisesti vittuillut, että etpäs saanutkaan minua vai mitä kummaa?
    Vai oletko itse tulkinnut jonkun tilanteen niin? Eli vetänyt omia johtopäätöksiä, jotka voivat olla puuta heinää.

    Ja kyllä minäkin lienee vielä miettynyt erästä J:tä, jonka nähnyt jossain vilauksella pitkän ajan jälkeen, mutten ole juttelemaan enää viitsinyt mennä sillä tuskin seuraani kaipaa enää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vain. kirjoitti:

miksi haluat loukata minua?

etkö ole tehnyt jo tarpeeksi?
t.jii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu