apua emeraldiin

ok siis kun on ss cactus emeraldissa sieelä on reikiä miten niistä pääsee toivon pikaista vastausta kiitos vastaajille
4343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niistä ei pääse yli eikä niihin voi tippua...

Äänestä

no ensiksi mikä on ss cactus ja toiseksi onko ne säröjä (niinku rikkinäinen pala ja jos niihin menee ni tippuu) onko ne sellasii?

Äänestä

yheshuenees on vettä mee sinne veteen ja käytä divee muute mä oon menny koko pelin läpi

Äänestä
  • Sori tää voi liittyy eri aiheeseen mut miten pääsen eteenpäin kun olen sootopolissa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


POKEMON FANI kirjoitti:

ok siis kun on ss cactus emeraldissa sieelä on reikiä miten niistä pääsee toivon pikaista vastausta kiitos vastaajille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu