Kiropraktikkoja Salossa?

minkälaisia?

Onko kenelläkään tietoa Salossa toimivista kiropraktikoista?

6

8669

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jjjjjjjjjjjjjjjj

      En kiropraktikoista tiedä, mutta itsellä menee hartiat ja selkä jumiin ja siihen auttaa osteopaatti Pasi Virtanen. Jo viisi vuotta se on niksautellut kaikki paikoilleen kaksi kertaa vuodessa, kun on ukko niin paskassa kunnossa.. Suosittelen..

      • Käynsäänöllidesri

        Pasi on tosi hyvä


    • Jannuvaan11

      Millaisia kokemuksia Pasista lisää?

      • Tiinuliinu2

        Monet kerrat olen käynyt. Hartia kipuili pitkään ja kävin kolmesti helpotti. Tekee hyvää työtä ja parempi vaihtoehto kuin kiropraktikko. Pasi on osteopaatti, mutta hoidon lopuksi niksauttaa.


    • skolioosilleStoppia

      Itselläni korjattiin lantion si-nivel paikoilleen ja selkä myös suoristui, nyt vaan venytellää ja vahvistellaan oikeita lihaksii et pysyy kasassa. Hyvä hoito oli.

    • Anonyymi

      Täällä kokemuksia osteopaatista Pasi Virtanen kaarinassa. Minulla on ollut 4vkoa selkä/iskiaskipua. Nyt sitten viimeiset 8pvä ollut niin voimakasta kipua, että en ole pysytynyt kävelemään enkä istumaan. Myöskin nukkuminen hankalaa! Tyksissä sanottiin, että maganeetrikuvaus ja leikkaukseen. En suostunut leikkaukseen.

      Tänään sitten pääsin Pasi Virtasen vastaanotolle kaarinaan. Jo heti pystyn kävelemään ja istumaan ja kokoajan menee paremmaksi.

      Suosittelen lämpimästi !!!!

      Itse olen kärsinyt selkävaivoista vuodesta 2005 ja kerran leikattu 2010.
      Pasilta sain apuja ilman leikkausta vaikka vaivat olivat tällä kertaa huomattavasti suuremmat kuin koskaan ennen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6304
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3783
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3150
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1706
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1398
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1330
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      949
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      946
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      880
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      859
    Aihe