bonon ego

Miks Bonol on niin suuri ego? Ja miks se tekee nykyää nii paskaa musiikkia.
4435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tee ite paremmin sitten.

Äänestä
  • niin teenki.

    Äänestä

  • crbhrbhb kirjoitti:

    niin teenki.

    no hyvä

    Äänestä

no sillä röyhkeydellä se on ittesä työntäny valkoseen taloon ja eu parlamenttiin jne...

suuret puheet, uskovainen se on. katolinen.

ps. musa on nykyään huonoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bonno kirjoitti:

Miks Bonol on niin suuri ego? Ja miks se tekee nykyää nii paskaa musiikkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu