Laput silmillä

Voyagerkuskit elävät harhamaailmassa. Autossa on eri vertailujen mukaan eniten vikoja. Tällä palstalla uskotellaan Voyagerin olevan miltei virheetön.

Herätkää ja todellisuuteen!
7757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

...ja nyt kun sait taas tarpeesi tyydytettyä, niin muista ottaa lääkkeesi ja mene kiltisti nukkumaan, että jaksat sitten aamulla ennen sossuun lähtöä jälleen kirjoittaa tämän saman tarinan eri nimimerkillä. Ja kun sitten menet herättelemään riisikuppiasi tulille - ja joudut jälleen pyytämään naapurilta apuvirtaa, niin muistathan sitten kytkeä käynnistyskaapelit oikeinpäin ettei tojosi laturista taas tasurit kärähdä.

Äänestä
  • Nimim "Silmäni aukesivat" käy hyvänä esimerkkinä!

    Äänestä

  • taas nähtiin kirjoitti:

    Nimim "Silmäni aukesivat" käy hyvänä esimerkkinä!

    kun näkis,debiili,vois silmäsi mennä kiini!!

    Äänestä

  • ei paljon välittää tämän pikkujullin sepustuksista!Tiedän että hänellä on hyvä syy vihata ryslereitä. Äitinsä toimiessa huorana Porissa,vastaanotto oli rannalla, vanhassa 5 hengen ryslerissä.Äidille sattui työtapaturma jonka nimeksi tuli sitten aikaa myöden pikkuJulli.Koko lapsuutensa tämä hutikuti joutui seuraamaan äidin yrittäjäntaivalta odotushuoneen puolelta,ryslerin takapenkiltä,vieden tietenkin paikan maksavalta asiakkaalta,josta äiti kovin,kovin,pahoillaan liikevaihdon kärsiessä!Näin se pikkuJullin lapsuus kului yrittäjähenkisessä ilmapiirissä ja rysleriä korjaillessa,sillä pitäähän tuotantolaitoksen kounnossa olla.Niipä hutikuti päätti että suureksi kasvettuani,vaihdan kyllä merkkiä,ryslerin pito ei käy leiville!!

    Äänestä

...Porsche-palstalle. Siellä on autottomien räkänokkien virallinen hillumispalsta.

Olet todennäköisesti jonkunlainen "risteilijä", joka seilaa palstalta palstalle kirjoittelemassa näitä juttujaan.

Äänestä

tuo ällöttävä räkänokka jaksaa!!Yleensäkin ihmettelen tätä ryslerin mollaamista!Mitä helvettiä se kenellekkään kuuluu minkälaisella pelillä kukin liikkuu!!Tommosia räkänokkia pitäis vetää turpiin niin että menis kita kiinni...!!!!

Äänestä

sinä vittu päässä :))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mennään kirjoitti:

Voyagerkuskit elävät harhamaailmassa. Autossa on eri vertailujen mukaan eniten vikoja. Tällä palstalla uskotellaan Voyagerin olevan miltei virheetön.

Herätkää ja todellisuuteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu