vetääkö tuhnuttajan

3366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tiedetään enemmän entä joku kouluja käynyt toimitusjohtaja INHA. valtionvarainministerikin on vaan ylioppilas!

Äänestä

– Jotkut myyvät kotinsa ja muuttavat vuokralle odottamaan hintojen laskua. Heillä on kuitenkin asumiskuluja koko ajan ja on lähinnä toiveajattelua, että asuntojen hinnat alenisivat.
Inhan mukaan on aina järkevämpää ostaa asunto ja lyhentää siitä velkaa kuin maksaa vuokraa toiselle. Mitä aikaisemmin markkinoille tulee, sitä pidempään maksaa omaansa. Oma asunto on myös turva.

Äänestä
  • Mies on ennustanut viisi vuotta romahdusta ja ollut koko ajan väärässä. Nyt hän on kääntänyt takkinsa ja selittää ikuisesta noususta.

    Paniikki, paniikki, nyt pitää myydä jos Inha kehottaa ostamaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hiljaiseksi??? kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=100&conference=4500000000001337&posting=22000000024484733

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu