Terolut - sivuvaikutukset?

Jakakaa kokemuksianne Terolut-kuureista, te jotka olette niitä syöneet? Tuliko finnejä, nousiko paino, entäs mieliala? Eniten huolestuttaa tuo painon nousu.
2880
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei lihottanut,eikä muutakaan oireita ole tullut mitä nyt joskus vähän saattaa huomata että on kärttysämpi!
Saattoi paino ehkä heitellä 2 kiloa suuntaan jos toiseen,olen syönyt vuosia jo!

Äänestä
  • Olen kohta syönyt elämäni ensimmäisen Terolut-kuurin (vaihevuosihoitona) ja 2 kg on tullut painoa lisää! Tällä menolla olen kyllä kohta kuin Michelini-ukko!
    Pitää varmaan jutella lääkärin kanssa....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lihottaako? kirjoitti:

Jakakaa kokemuksianne Terolut-kuureista, te jotka olette niitä syöneet? Tuliko finnejä, nousiko paino, entäs mieliala? Eniten huolestuttaa tuo painon nousu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu