Koiran kuolaa!!!

millähän saisi koiran pärskyttämät kuolatahrat tapetilta ilman että tapettiin jää läiskiä???
1485
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eli kostuta säämiskäliina oikein varovasti, ei siis märäksi ja pyyhi sillä. Muista kokeilla eka pienelle alueelle, jos se ei toimikaan niin ei mee koko seinä pilalle.

Sitte on olemassa sellanen ku meleco-ihmesieni, mutta sitä kannattaa käyttää sitte varoen myös riippuen tietysti tapetista. Sieni vain kastellaan ja sitte sillä putsataan lika pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kkoiira kirjoitti:

millähän saisi koiran pärskyttämät kuolatahrat tapetilta ilman että tapettiin jää läiskiä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu