Tony Halme kansanedustajana on parasta mitä aikoihin olen kuullut.
Rehellistä suorasukaisuutta, siinä ihminen joka kertoo mikä tässä maassa mättää.
ONNEA TONY.
Rehellistä suorasukaisuutta, siinä ihminen joka kertoo mikä tässä maassa mättää.
ONNEA TONY.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sitä minäkin Tonylle toivotan.
Koskaan et muuttua saa. Pysy sellaisea kun olet niin valitsemme sinut presidentiksi.
Kerrankin joku puhuu täällä asiaa.. Halme on aivan oikea ihminen kertomaan mikä täällä mättää.. Suorasanainen-ja selkäinen perussuomalainen.. Kun vielä jättää rasistisuuden taka-alalle niin hyvin menee!!!
onko se niin kovin rasistinen. Komea suoraselkäinen suomalainen mies. Ottakaa mallia vätykset.
ONNEA ONNEA. Jatka valitsemmallasi tiellä.
ONNEA ONNEA. Jatka valitsemmallasi tiellä.
MIES, oikein isolla M-kirjaimella.
Olikohan noi kaikki onnittelut saman kirjoittamia? Kun ihminen luulee suorapuheisuudeksi sitä että voi nimitellä ja haukkua toisia, niin huh huh. Viisas pitää päänsä kii välillä.
En yksinkertaisesti enää jaksa lukea näitä!!!
Halme-väsymys iskenyt. Olisitteko niin mukavia,
että menisitte sinne Halmeen omalle palstalle:
HuuHaa-palstalle! Siellä teitä kaivataan!
Tony on pelle ja vasikka. Raasu meni ja vasikoikoi kytille, kun pieni hento nainen kertoi miten asiat hänen mielestään ovat!!! Tosi nolo tikki. Tosimies ei niin tee, eikä ruikuta anteeksi sanomisiaan. Mutta kun on tyhmä kuin saapas, niin ei osaa pitää suurta suutaan, vaan laskee sammakoita minkä ehtii. Hame päälle ja häpeämään sekoiluaan.