kh1 vastatkaa plz !!!!!!!!!!!!!!

kingdom hearts 1:kösessä pääsin ansemin läpi, mutta nyt sitten en voinu tallentaa
sitä! onko siis se mahdollista tallentaa siihen kohtaan jossa on jo päässyt sen läpi? vastauksiaaa plissssss!!!!!!!!!
3293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei oo mahdollista,sitä ei pysty tallentamaan kun on päihittäny sen ansemin :/

Äänestä
  • no kiitti kuitenkin ku vastasit

    Äänestä

Sen Ansemin jälkeen, jossa ollaan rannalla, ei ol enää save-paikkaa/paikkoja. On pelattava koko peli siitä loppuun putkeen. Kestää kyllä kauan (kesti mulla pari tuntia).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhyyy........... kirjoitti:

kingdom hearts 1:kösessä pääsin ansemin läpi, mutta nyt sitten en voinu tallentaa
sitä! onko siis se mahdollista tallentaa siihen kohtaan jossa on jo päässyt sen läpi? vastauksiaaa plissssss!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu