MB korjaamo

Missä olis hyvä ja osaava korjaamo pääkaupunki seudulla? Tarvis vaihtaa venttiin ohjurinkumit 190E 2,0 koneeseen.
4555
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

korjaamoa entiedä, mutta hyvä mesta mistä saa varaosia teeseitse miehelle, on veneskosken autopurkaamo. perheeni mersuvainaa oli sen paikan vakiasukkaita. :)osote löytyy kun soitat vaik numerotiedusteluun kysyessäsi numeroa.
vai onko tämä tumpelonuoriso nykyää niin pellejä, ettei pysty itte autoansa korjaamaan?

Äänestä
  • Joo nykynuoriso on käsi porukkaa mutta mitä itse oot??? Haetko venttiilivarsien kumit autopurkaamolta????? HAHAHA!!

    Äänestä

Rollentähtihuolto vuosaaressa.Mukava heppu ja tietää mitä tekee.

Äänestä
  • Herttoniemessä. Huolsi ja korjasi mun 250D:tä ja sen edeltäjää vuosikaudet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pääkaupunki seudulta kirjoitti:

Missä olis hyvä ja osaava korjaamo pääkaupunki seudulla? Tarvis vaihtaa venttiin ohjurinkumit 190E 2,0 koneeseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu