harmittava

mun vw borassa on oikealla vilkun alapuolella piäni lommo mutta aika syvä, millähän sais helposti korjattua, maalata ei tartte ei oo maali lähteny. Myydäänkö motonetissä viä niitä lommon korjaussarjoja, niistä oli juttua tuulilasissa, tai missään muualla niitä myynnissä, vai pitääkö laittaa tarra päälle.
2504
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

automaalarin puheilla , hän osaa neuvoa .
Joskus voi käyttää alipainetta ,jolla imaistaan pelti suoraan ,mikäli maalipinta on ehjä ja lommo on lievä.

Äänestä

Vie autosi kolhunoikaisufirmaan, niitä löytyy keltaisilta sivuilta ja netistä. Saavat melkein lommn kun lommon suoraksi eikä hintakaan ole kun jotain 150 egee. Pääset vähemmällä ja tulee kerralla kondikseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


piäni lommo kirjoitti:

mun vw borassa on oikealla vilkun alapuolella piäni lommo mutta aika syvä, millähän sais helposti korjattua, maalata ei tartte ei oo maali lähteny. Myydäänkö motonetissä viä niitä lommon korjaussarjoja, niistä oli juttua tuulilasissa, tai missään muualla niitä myynnissä, vai pitääkö laittaa tarra päälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu