Irstasta nussimista Oilin kanssa

Parooni

Irstasta nussimista Oilin kanssa


Palaan siihen aikaan kun seurustelin kiimaisen tiukka pilluisen ja anuksisen Oilin kanssa. Oili oli sellainen nainen jolle mikään ei ollut kiellettyä.

Muksut olivat menneet mutsille ja odottelin kotona että kello tulee kolme, jolloin Oili oli luvannut tulla. Oli marraskuinen lauantai-ilta. Olin palannut Lontoosta edellisviikonloppuna ja minulla oli tuliaisia. Olin ostanut Sohossa olevasta pornokaupasta käsiraudat, mustapunaisen läpinäkyvän yöpaidan, verkkosukkahousut joissa vitun ja perseenreiän kohta oli auki, pullon liukasteöljyä, sekä HIRVEÄN kokoisen moottorikyrvän. Kyrpä oli 40 cm pitkä ja 6,5 cm paksu. Oikea norsun elin.

Oili saapui täsmällisesti kuten aina. Kiimaisena nuoleskelimme toisiamme jo eteisessä. Olin avannut sängyn valmiiksi ja asetellut yöpaidan, käsiraudat ja verkkosukkahousut tyynyn päälle. Otimme vinkkua ja Oili istui vieressäni ja hyväili kovaa kyrpääni, jonka päästä valui kiimanestettä. Sanoin Olille että käypä katsomassa mitä setä on tuonut matkoilta. Kohta makkarista kuului riemunhuuto. Samalla Oili painui vessaan ja kohta hän seisoi edessäni yöpaita päällä ja verkkosukat jalassa.
Hän katsoi minua silmiin ja sanoi että panettaa, lähdetään rakas heti nussimaan.
Minua ei tarvinnut kauaa pyydellä. Heti sänkyyn päästyämme menimme 69 asentoon ja nuolimme toisiamme minkä kerkesimme. Sanoin Oilille että ota rakas ensin löysät pois, niin ruvetaan sitten naimaan oikein kunnolla. Oili käski minun mennä selälleen ja nostaa polvet koukkuun. Tein työtä käskettyä. Oili otti suuhun kun vimmattu. Kyrpä oli eritteistä liukas ja kivikova. Seuraavaksi hän alkoi nuolla perseenreikääni ja nussia aukkoa kielellä. Samaan aikaan hän runkkasi kyrpääni kuin kone. Viimeinen silaus oli se, kun hän tunki kielensä takapuoleeni. Sperma lähti kuin tykinsuusta ja kyrpä pumppasi yhä uusia suihkuja pitkin poikin. Perseenreikäni supisteli Oilin kielen ympärillä, joka oli takapuolessani, kunnes viimeinenkin ruiskaus oli tullut. Oili ryhtyi nuolemaan spermaa vatsani päältä irstas ilme kasvoillaan.

Lepäsimme tovin ja joimme lisää vinkkua. Olin ajanut kaikki Oilin vittukarvat pois, koska minusta posliinina on kivempi nuolla. Aloin uudestaan räpläämään posliinivittua ja Oili aloitti hitaan mutta määrätietoisen runkkaamisen. Kohta hän sanoi sen mitä olin jo odotellutkin. ” Saat tehdä minulle ihan mitä haluat ”
Kyrpäni pamahti kauheaan stondikseen. Kaivoin tyynyn alta käsiraudat jotka olivat odottaneet siellä tätä lausetta. Riisuin yöpaidan pois ja jätin vain verkkosukat naisen ylle. Napsautin kädet käsiraudoilla sängynpäätyyn kiinni ja sanoin Olille. Nyt tamma saa kyrpää joka reikään ja vittuun on luvassa norsunkyrpää. Oili kävi kuumana ja voihki että hänelle saa tehdä mitä vaan, kunhan se tapahtuu äkkiä.

Otin norsukullin esiin ja sanoin että tätä saat, kunhan minulle sopii. Laskeuduin alas ja Oili levitti valuvan posliinivitun eteeni työstettäväksi. Aloitin nuolemisen ja imutuksen. Otin toiseen käteen tuomaani öljyä ja sivelin perseenreiän valmiiksi. Oili voihki kun nuolin vittua ja työnsin samalla sormen takapuoleen. Lopulta hän huusi että tule pukille minulta tulee ihan kohta….. Hyppäsin pukille ja panin vittua juurta myöten ja samalla työnsin sormea perseessä. Ja sitten Oililta tuli…. hän huusi suoraa huutoa ja veti minut itseään vasten. Samalla hän höpötti, että olisi ihanaa tulla paksuksi tällaisen panon yhteydessä. Peräreikä supisteli sormeni ympärillä.


Minulla oli ollut kova työ pitää mälli sisälläni mutta olin onnistunut… Kyrpä oli edelleen kuin kivi. Nyt en päästänyt Oilia lepäämään vaan valuttauduin taas märän perseen puoleen. Vittu ja koko takapuoli oli märkä eritteistä ja öljystä. Livoin hiljaa juuri nussittua vittua ja…..


…… Oili kävi taas kuumana. Otin hirviökyrvän käteeni ja rasvasin sen kokonaan. Oili vaikeroi ja katsoi norsua himokkaasti. Vittu oli kahden lapsen ja juuri suorittamani nussimisen jälkeen auki ja pehmeä. Itseäni kiihotti koko tilanne niin, että kyrpä meinasi aloittaa ruiskuttamisen vaikka Oili ei ollut siihen pystynyt edes koskemaan.
Työnsin norsun vitunsuulle, käynnistin moottorin ja aloin työntää tätä lähes viinipullon paksuista tekoelintä sisälle. Vittu aukeni ja häpyhuulet väistyvät hirviön tieltä sulkeutuakseen taas nautinnollisesti sen ympärille. Oilin silmä pyörivät päässä ja nainen mölisi hurmiossa. Oili huusi että hevonen panee, hevonen panee.. Sitten hän sanoi että haluaa kyrpää suuhun, sillä hän haluaa lauetessaan saada suun täyteen spermaa.
Menin hänen päälleen ja työnsin sinisenmustan kyrvän Oilin suuhun. Samalla pumppasin hirviökyrpää vittuun joka piereskeli irstaasti, kun suuri mäntä työnsi mennessään ilmaa sisään. Ja sitten tuli. Oili jännittyi kaarelle ja imi kyrpäni niin syvälle kuin se meni. Oilin riehuminen laukaisi omat paineeni ja sperma suihkusi Oilin suuhun. Sitä tuli niin paljon, että osa valui poskia pitkin tyynylle. Hetken päästä
vedin hirviökalun Oilin sisältä ja näky oli upea. Vittu ammotti suurena reikänä tyhjyyttään, kun valtava elin oli aukaissut sen ja venyttänyt äärimmilleen. Katselin näkyä uskomatta silmiäni, niin upea se oli.

Lepäsimme kävimme tupakalla ja joimme lisää vinkkua. Oili oli sellainen nainen joka halusi kyrpää niin paljon, että maanantaina paikat olivat vielä kipeinä. Oili kysyi pienessä huppelissa, vieläkö minua haluttaa ja onko joku sellainen asia, mitä haluaisin tehdä. Sanoin että haluan panna perseeseen ja nussia samalla vittua normaalilla hieromasauvalla. Tämä panokone katseli minua ruskeilla silmillään, hymyili irstaasti, nuoleskeli huuliaan ja sanoi että eiköhän mennä toteuttamaan se sun unelmasi.
Ja taas olimme sängyssä. Olimme välillä käyneet suihkussa jossa olimme pesseet toistemme elimet puhtaiksi.
Menimme heti sänkyyn päästyämme 69 asentoon ja aloimme imeä toisiamme valmiiksi. Kun kyrpäni oli taas kova kuin kivi, Oili otti käteensä rasvaa ja voiteli sillä
kaluni. Minä puristin myös öljyä käteeni ja voitelin Olin anuksen. Olin ottanut yöpöydän laatikosta hieromasauvan ja voitelin myös sen. Oili oli selällään ja minä kampesin hänen päälleen. Laitoin kyrvän persereiän suulle ja aloin hitaasti tunkemaan sitä sisään. Oili kävi kuumana kun aloin hitaasti pumppaamaan kaluani kireässä suolessa. Olin perse alkoi vatkaamaan ja sitten otin sauvan ja aloin työntämään sitä vittuun. Kohta panin naistani kahteen reikään samaan aikaan. Oili mölisi taas tuttua kiimalauluaan ja sanoin hänelle että runkkaa itse klitorista. Näky oli kiihottava. Pieni posliinivittuinen nainen allani ja molemmat reiät täynnä tavaraa. Perseenreikä oli niin ahdas että minulta alkoi tulla. Oili runkkasi itseään nyt täysillä. Toisella kädellä hän työnteli kyrvän muotoista hieromasauvaa syvälle vittuunsa ja toinen käsi hankasi klitorista. Minä panin takapuoleen kuin hullu. Hieromasauvan liikkeet ja värinä tuntuivat suolen läpi. Ja sitten mälli lähti. Oili työnsi sauvan syvälle sisälleen ja huusi kuin tapettava. Minä nykäisin öljyisen kyrpäni ulos perseestä ja runkkasin kuin hullu.
Oili sai orkun samaan aikaan ja hän katsoi hullunkiilto silmissään minun puuhiani ja sitä kuinka sperma suihkusi kaluni päästä pitkin ryöppäyksin. Tavaraa tuli paljon ja niin kovalla paineella, että osa lensi Oilin kasvoille ja hiuksille. Nyt olimme molemmat tyydytettyjä ja väsyneitä sillä kello oli yli kolme yöllä.

Kahden vuoden aikana jotka olimme yhdessä, nussimme vaikka kuinka paljon, mutta kerron niistä tuonnempana….

0

4548

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Immu otti pataan

        Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!
        Kotimaiset julkkisjuorut
        174
        2593
      2. Näetkö feminismin uhkana

        Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?
        Ikävä
        206
        1204
      3. Tykkäätkö halaamisesta?

        Minä en. Tänään tuttava, jolle olen maininnut että en pidä halaamisesta, yritti halata minua ja olen vieläkin ihan raivo
        Maailman menoa
        113
        1111
      4. Hinduilu on suurta eksytystä

        tekosyvällinen tarina uppoaa moneen. Harhautusta todellisen Jumalan yhteydestä. Kuka haluaisi nähdä sielunvaelluksessa
        Hindulaisuus
        389
        940
      5. Malmin tapaus on järkyttävä

        Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi
        Maahanmuutto
        299
        933
      6. Miksi kaivata miestä

        jolla ei edes muna toimi?
        Ikävä
        101
        912
      7. Mitkä asiat teidän elämässänne on

        Tällä hetkellä parasta?
        Ikävä
        66
        878
      8. Mitä haluaisit kysyä

        Kaivatultasi?
        Ikävä
        62
        865
      9. Kyllä me vaan

        Tykätään toisistamme ❤️ siinä ei ole mitään väärää kenellekään
        Ikävä
        53
        851
      10. Oot nainen kaunis

        muista hymyillä jatkossakin.
        Ikävä
        46
        849
      Aihe