ei enää

Lopetan nyt jorinat tähän eihän sitä pirukaan jaksa enää sellaista soopaa kirjoittaa.anteeksi että olen ollut täällä.
4672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä helkutissa lopeta, vastahan tarina pääsi alkuun.
Jos edes kerran viikossa.
Ja entäs se tuulilasi.... ja peukeotin myynti ?
Mitä Heikkikin siihen sanoo!

Äänestä

  • JaPe kirjoitti:

    Nyt meni pikkaisen vikaan. Vaikka olenkin nimikaima niin en helkutissa tuollaista juttua kirjoittaisi unisanikaan. Tuo on ihan toisen Raunon kirjoittamaa.
    Meinasin sille jo kerran huomauttaa, että älä hyvä mies meidän kaikkien Raunojen mainetta pilaa ;)

    Toisakseen minulla on Citroen, ei kylläkään Visaa.
    Kirjoittelen nimimerkillä CitRane sekä täällä että sitruunapatongissa jos asiaa tulee.

    Tuo Rutinoff juttu ei taas liity Citroeneihin mitenkään, siinä irvaillaan kaikkea mikä autoiluun liittyy.

    Sen verran voin paljastaa että mukaan tarinoihin tulee henkilö jolla on Citroen Picasso autona, saanpahan sitten itsekkin osani irvailuistani...heh heh.

    Älkää sitten ottako niitä tarinoita vakavasti, eivätkä ole minun virallisia mielipiteitä mitenkään, vaan pelkkää viihdettä.

    Ihan en jaksa kirjoittaa yhtä pitkästi kuin kaimani ;)

    Äänestä

Rauno ei ikinä lopettaisi kirjoittamista kahdella rivillä. Pahemman luokan kardinaalimoka! Jatketaan kaikki uuden jakson odottelua=D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rauno kirjoitti:

Lopetan nyt jorinat tähän eihän sitä pirukaan jaksa enää sellaista soopaa kirjoittaa.anteeksi että olen ollut täällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu