Lopetan nyt jorinat tähän eihän sitä pirukaan jaksa enää sellaista soopaa kirjoittaa.anteeksi että olen ollut täällä.
ei enää
Rauno
4672
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Älä helkutissa lopeta, vastahan tarina pääsi alkuun.
Jos edes kerran viikossa.
Ja entäs se tuulilasi.... ja peukeotin myynti ?
Mitä Heikkikin siihen sanoo!
vaan Rutinoffi
http://koti.mbnet.fi/rvaa/r/tarinat.html
Nyt meni pikkaisen vikaan. Vaikka olenkin nimikaima niin en helkutissa tuollaista juttua kirjoittaisi unisanikaan. Tuo on ihan toisen Raunon kirjoittamaa.
Meinasin sille jo kerran huomauttaa, että älä hyvä mies meidän kaikkien Raunojen mainetta pilaa ;)
Toisakseen minulla on Citroen, ei kylläkään Visaa.
Kirjoittelen nimimerkillä CitRane sekä täällä että sitruunapatongissa jos asiaa tulee.
Tuo Rutinoff juttu ei taas liity Citroeneihin mitenkään, siinä irvaillaan kaikkea mikä autoiluun liittyy.
Sen verran voin paljastaa että mukaan tarinoihin tulee henkilö jolla on Citroen Picasso autona, saanpahan sitten itsekkin osani irvailuistani...heh heh.
Älkää sitten ottako niitä tarinoita vakavasti, eivätkä ole minun virallisia mielipiteitä mitenkään, vaan pelkkää viihdettä.
Ihan en jaksa kirjoittaa yhtä pitkästi kuin kaimani ;)
Rauno ei ikinä lopettaisi kirjoittamista kahdella rivillä. Pahemman luokan kardinaalimoka! Jatketaan kaikki uuden jakson odottelua=D