CD:ltä takaisin C-asemaan?

Kuinka saan musiikkini, siis muutaman kappaleen takaisin polttamaltani cd:ltä takaisin C-asemalle?
Kiitos etukäteen avusta.
4297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

**************

Äänestä
  • Jos kopioin ja liitän, niin sinne tulee se kuvake, mutta ei kuulu mitään.

    Äänestä

auttas vähän jos kerrot käyttöjärjestelmän...

Äänestä

Käyttöjärjestelmä on Windows XP HE.

Siis pitäisi polttamaltani cd:ltä saada takaisin kovalevylle pari kappaletta.
Miten onnistuu ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HanneMarioon kirjoitti:

Kuinka saan musiikkini, siis muutaman kappaleen takaisin polttamaltani cd:ltä takaisin C-asemalle?
Kiitos etukäteen avusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu