UUSI

Ei todellakaan kannata ostaa uutta V70sta vielä. Kaveri on volvo huollossa töissä ja kuulemma lastentauteja on luvassa jonnii verran. Edellinen korimalli kuulemma parempi :/
3818
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko sillä ristallipallooo, vai mistä se tietäää???? Eihän ainoatakaan kappaletta vielä ole myyty....

Äänestä
  • sit tosi mainio jos edellinen oli parempi...;) toisaalta sitähän se oli V50kin

    Äänestä

mutta volvon todellinen uutuusmalli on s80, jonka mahdollisia "lasten tauteja" korjataan seuraaviin malleihin. Ostin s60 uutena mallina ja vikoja oli todella vähän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


V70 ostossa? kirjoitti:

Ei todellakaan kannata ostaa uutta V70sta vielä. Kaveri on volvo huollossa töissä ja kuulemma lastentauteja on luvassa jonnii verran. Edellinen korimalli kuulemma parempi :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu