Mikä osa??

Löytyi radan varresta, enkä kekkaa mikä osa voisi olla. Ettei se kuuluisa rypälepommi. Otin osan talteen ja laitoin sen isän "Don Diego" sikarilaatikkoon. http://www.studentbmj.com/issues/03/06/life/images/life13.jpg
4973
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

omakehu

Äänestä

yamahan moottori ihan selkeästi.

Äänestä

Sun aivot tippus just sun käsilles....

Äänestä
  • Vaan kenenkäs aivot ne ovat. Kuka on lajin suurin p-aivo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


en kekkaa kirjoitti:

Löytyi radan varresta, enkä kekkaa mikä osa voisi olla. Ettei se kuuluisa rypälepommi. Otin osan talteen ja laitoin sen isän "Don Diego" sikarilaatikkoon. http://www.studentbmj.com/issues/03/06/life/images/life13.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu