Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Neitsyys 12 vuotiaana.

Mä menetin neitsyyteni hieman nuorempana kuin tytöt yleensä.
No johtuu ehkä siitä ku mä oon ollu 12 vuotiaana kehittyneempi ku muut.
Mä olin yhellä leirillä ja se jätkä oli ite 16w, ku me lopetettii seksi ni se kysy, minkä ikänen mä olin. Mä sanoin et 12w se sanoi, voi vittu, sä näytät iha 16 vuotiaalta ja tunnut.
Oli sekin kiva kuulla ja nyt kyllä kaduttaa.
Olisimpa jaksanut odottaa vielä pari vuotta.
1333233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Eh et varmaan.
Pelle selitit aivasdfasdfgasdf

Äänestä
  • Varmasti menetin.

    Äänestä

HALOO! ZIISUS MIKÄ ÄÄLIÖ. KERTOO AIKA PALJON SUN NIIN SANOTUSTA KYPSYYDESTÄS KUN KEHUSKELET VIELÄ TOLLA... LOISTAVA TULEVAISUUS...

Äänestä

Kuka nyt haluaisi panna vanhaa lahnaa?

Äänestä

siis sehän on jokasen oma asia vittuuks te siitä vingutte.

Äänestä
  • Itse olin 10w, eikä vielä ole kaduttanut pätkääkään. Nyt 23. HOX. Immeiset ovat erillaisia.

    Äänestä

  • heebo kirjoitti:

    Itse olin 10w, eikä vielä ole kaduttanut pätkääkään. Nyt 23. HOX. Immeiset ovat erillaisia.

    Sä oot niin oikeessa, ihmiset on erilaisia.

    Äänestä

  • Kiitos hyvästä viestistä.

    Äänestä

"Vittu näitä nykyajan teinejä"

Äänestä
  • Nuorisomme voi pahoin...

    Äänestä

12-vuotiaana lähti neitsyys, onko jotain kehumista asialla ? En ymmärrä joitain tyttöjä ketkä jakelee ku viimestä päivöö 12-vuotiaana.
Käykää koulu loppuun, jotta saisitte töitä. Oon viä neitsyt, eikä oo ollukkaan mielessä menettää sitä yhen yön jutulle !
Miettikääpä sitä !

Äänestä

Sama ikä. Se tapahtui kesämökillä. Vanhempi kaveri, oli katellut mua jo muutaman päivän. Sit kun saunottiin niin kaveri veti mut syliinsä. En tiedä vieläkään nousinko sen sylistä paetakseni vai tarjotakseni parempaa asentoa. Mut se seuras ja kun mun liike pysähty niin kaverin jatkui.

Äänestä
  • Olin silloin kesänvietossa tuttujen mökillä. Meitä oli tää pariskunta Eetu ja Elli sekä mua vanhemmat pojat Matias ja Elias mun lisäksi. Vanhemmat oli silloin töissä kaupungissa. Eikä mua haluttu jättää yksin kotiin. Se tapahtui silloin alussa. Matias oli katellut mua jo muutaman päivän. Itse oli katsellut sitä pariskunnan naista. Vilkuillut myös sitä miestä. Kyllä Eetu ja Elli oli mun kiinnostuksen huomanneet. Uitiin ja saunottiin alasti. Jos samalla grillattiin niin oltiin alasti. Olihan se sellaista vaivihkaista koskettelua. Varovaisia hipaisuja. Kun ne mua kiihoitti niin en peitelyt omaa innostustani kuin puoliksi.
    Pukuhuoneessa kaveri veti mut syliinsä. Matiaksen rasvattu kalu painu pakaroiden väliin  En tiedä vieläkään nousinko sen sylistä paetakseni vai tarjotakseni parempaa asentoa. Sekunnin olin sen edessä jalat suorana kädet polvissa.  Niin se nousi ylös ja työntyi sisään. Meni kerralla pohjaan asti.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


bi_87 kirjoitti:

Mä menetin neitsyyteni hieman nuorempana kuin tytöt yleensä.
No johtuu ehkä siitä ku mä oon ollu 12 vuotiaana kehittyneempi ku muut.
Mä olin yhellä leirillä ja se jätkä oli ite 16w, ku me lopetettii seksi ni se kysy, minkä ikänen mä olin. Mä sanoin et 12w se sanoi, voi vittu, sä näytät iha 16 vuotiaalta ja tunnut.
Oli sekin kiva kuulla ja nyt kyllä kaduttaa.
Olisimpa jaksanut odottaa vielä pari vuotta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu