Etsin hääbändiä!

Hei. Etsin nuorekasta bändiä soittamaan häihimme. Häät keskisuomessa.
5390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Poor Jim?

Esiintyy ehkä meidän häissä, joten 7.7.2007 on pojat jo varattu. :-)

Äänestä

Mukava tieto kertoa viestissänne mikä pvm hääjuhlanne on.
Kesäkuussa ja elokuussa vielä [email protected]

Äänestä

Jos bändi vielä hakusessa, ota yhteys [email protected]

Varmasti löydetään livemusiikki häihinne!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keskisuomeen kirjoitti:

Hei. Etsin nuorekasta bändiä soittamaan häihimme. Häät keskisuomessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu