Tänä tapatui ollessani 16v. Olimme äitini kanssa hänen kummilapsen 8v. Syntymä päivillä. Olimme ainoat vieraat niin aikaisin koska meillä oli illalla meno. Äitini ystävä oli eronnut miehensä kanssa ja oli siksi yksin lasten kanssa mökillä.
Pojalla oli myös sisko joka ei tahtonut jäädä ilman lahjoja vieraiden tullen ja me tietysti unohdimme sen. Emäntä oli ikäisekseen, sekä kaksi lasta synnyttäneeksi erittäin seksikäs. Hän oli nimeltään Sari. Häneelä oli yllään valkoinen T-paita joka läpi hänen keski kokoiset rintaliivit kuultivat. Jalassa hänellä oli polvvin ulottuva farkku-hame ja sukka housut.
Itkuhan päivän sankarin siskolla tuli niimpä äitini sanoi että hän voisi lähteä ostamaan yhdessä lastenkanssa tälle lelun. Minä tietysti reippaana poikana lupauduin auttamaan Saria keittiö hommissa sillä aikaa. Katsoin ikkunasta kuinka auton takavalot katosivat mäen taakse
"voisit laittaa nämä pöytään" Sari sanoi ja osoitti kahvi kuppeja ja lusikoita.
"selvä" Sanoin. Hetken päästä pudotin lusikan lattialle ja kummarruin ottamaan sitä ylös. Kurottaessani lusikkaa tunsin lempeän käden takamuksellani. "Vahoinkoja sattuu" Sanoi Sari ja puristi hempeästi pakaraani.
Kun olin laittanut asitiat pöytään kysyin Sarilta mitä nyt tekisin? Seisoimme vastakkain, Sari mietti hetken ja sanoi
"no sitten voitais..." Lause jäi kesken kun hän tarttui haaroihini. Kovetuin hetkessä ja huokaisin kiihoittuneena. Hän otti kädestäni kiini ja veti perässään yläkertaan, hän asettui selälleen suurelle parisängylle ja sanoi "tee mulle jotai" Asetuin polvilleni sängyn päätyyn ja kurkistin hameen alle, näin valkoiset pitsiset alus housut. Laitoin molemmat käteni ulko reisiä pitkin hameen alle ja vedin sekä sukkikset ja pikkarit samalla kertaa pois.
"no niin" Huokaisi Sari kiihoittuneena. Rullasin hameen ylös ja katsoin märkää vaginaa, hiukan karvainen mutta ei liian ajattelin. työnsin kaksi sormeani sisälle ja hän huokaisi jälleen. Nostin hänen jalat harteilleni ja avasin sormillani vaginan, nuolaisin klitorista ja Sari värähti. Aloin lipoa vakoa pitkin vedoin ja ajattelin että kohta häneltä tulee. Lopetin nuolenisen ja siirryi kauemmaksi. Hän nousi istumaan ja otti T-paidan pios, avasi rintaliivit ja esiin ilmestyi kaniit rinnat. Housuissani oli jo todella ahdasta joten avasin housut ja esille tuli bokserit joissa oli outo kumpu edessä. Sari hymyili ovelasti ja vetäisi bokserit alas, esiin pullahti noin 15cm mittainen kaluni. Hän otti sen käteensä ja alkoi veivata sitä edes takaisin. Se tuntui taivaalliselta, hän veti esinahkani taakse ja alkoi pyöritellä kieltään sen ympärillä. Olin laueta. Sari lutkutti kyrpääni kuin tuttia ja hetken päästä laukesin hänen suuhun. Hän näytti huvittavalta kun sperma valui suupielestä. "Haluun sut sisää" Sari ilmoitti. Hän asettui kontilleen sängylle, otin tukevasti pakaroista ja ohjasin penikseni sisään. Aloitin varovasti hitailla työnöillä ja kiihdytin pikkuhiljaa. Ähkimme kiihoittuneesti ja pian saatoikin lastini pohjalle saakka.
makasimme hetken sängyllä ja sen jälkeen pukeuduimme ja menimme nauttimaan lapsen syntymäpäivistä...
Veikkanpa ettei tämä jäänyt viimeiseksi kerraksi ;)
Synttärit
5
16450
Vastaukset
- Äiskän ope
Kirjoitustaidostasi päätellen.
- on!
joo, aika nopeasti poika laukes uudestaa :D
- eip_
oikeen ollu erikoinen. Muutoin hyvä, tarina olis saanu paremma maun jos olisit pannu muijan iän kehii. Toiseksi olisit voiu jakaa leipätekstii kappaleisiin, aikas vaikee lukuista yks ja sama puuro.
lisäksi erityiskohtien viljely olis antanu lisä väriä juttuusi. Ja myös tarkempi eläytyminen tekstiin olis antanu enemmä luettavaa ja sen että sitä olis voinu sanoo luettavammaksikin, aihio hyvä.
Otsikointi olis myös voinut olla selkeyttävämpi. Esimerkiksi, Synttäreillä tapahtui, taikka Synttärien outo käänne.
Olis ollu enemmä sytyttävämpi. - Yhdys sana virhe
Ei tollasta jaksa lukea.
- just se
Koetahan opetella noita yhdys_sanoja. Ja vaikka ihmisen anatomiaakin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 724968
- 1053535
ROTAT VALTAAVAT ALUEITA
Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj403386- 502913
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️262738Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan52199- 242081
- 1991980
Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut
Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh4041605Huomenta kulta
En mä halunnut sulle ilkeillä,päinvastoin. Miks mä niin tekisin ku rakastan sua ❤️ mut anteeksi jos ilmaisin itseäni huo91498