Synttärit

halit

Tänä tapatui ollessani 16v. Olimme äitini kanssa hänen kummilapsen 8v. Syntymä päivillä. Olimme ainoat vieraat niin aikaisin koska meillä oli illalla meno. Äitini ystävä oli eronnut miehensä kanssa ja oli siksi yksin lasten kanssa mökillä.
Pojalla oli myös sisko joka ei tahtonut jäädä ilman lahjoja vieraiden tullen ja me tietysti unohdimme sen. Emäntä oli ikäisekseen, sekä kaksi lasta synnyttäneeksi erittäin seksikäs. Hän oli nimeltään Sari. Häneelä oli yllään valkoinen T-paita joka läpi hänen keski kokoiset rintaliivit kuultivat. Jalassa hänellä oli polvvin ulottuva farkku-hame ja sukka housut.

Itkuhan päivän sankarin siskolla tuli niimpä äitini sanoi että hän voisi lähteä ostamaan yhdessä lastenkanssa tälle lelun. Minä tietysti reippaana poikana lupauduin auttamaan Saria keittiö hommissa sillä aikaa. Katsoin ikkunasta kuinka auton takavalot katosivat mäen taakse
"voisit laittaa nämä pöytään" Sari sanoi ja osoitti kahvi kuppeja ja lusikoita.
"selvä" Sanoin. Hetken päästä pudotin lusikan lattialle ja kummarruin ottamaan sitä ylös. Kurottaessani lusikkaa tunsin lempeän käden takamuksellani. "Vahoinkoja sattuu" Sanoi Sari ja puristi hempeästi pakaraani.

Kun olin laittanut asitiat pöytään kysyin Sarilta mitä nyt tekisin? Seisoimme vastakkain, Sari mietti hetken ja sanoi
"no sitten voitais..." Lause jäi kesken kun hän tarttui haaroihini. Kovetuin hetkessä ja huokaisin kiihoittuneena. Hän otti kädestäni kiini ja veti perässään yläkertaan, hän asettui selälleen suurelle parisängylle ja sanoi "tee mulle jotai" Asetuin polvilleni sängyn päätyyn ja kurkistin hameen alle, näin valkoiset pitsiset alus housut. Laitoin molemmat käteni ulko reisiä pitkin hameen alle ja vedin sekä sukkikset ja pikkarit samalla kertaa pois.
"no niin" Huokaisi Sari kiihoittuneena. Rullasin hameen ylös ja katsoin märkää vaginaa, hiukan karvainen mutta ei liian ajattelin. työnsin kaksi sormeani sisälle ja hän huokaisi jälleen. Nostin hänen jalat harteilleni ja avasin sormillani vaginan, nuolaisin klitorista ja Sari värähti. Aloin lipoa vakoa pitkin vedoin ja ajattelin että kohta häneltä tulee. Lopetin nuolenisen ja siirryi kauemmaksi. Hän nousi istumaan ja otti T-paidan pios, avasi rintaliivit ja esiin ilmestyi kaniit rinnat. Housuissani oli jo todella ahdasta joten avasin housut ja esille tuli bokserit joissa oli outo kumpu edessä. Sari hymyili ovelasti ja vetäisi bokserit alas, esiin pullahti noin 15cm mittainen kaluni. Hän otti sen käteensä ja alkoi veivata sitä edes takaisin. Se tuntui taivaalliselta, hän veti esinahkani taakse ja alkoi pyöritellä kieltään sen ympärillä. Olin laueta. Sari lutkutti kyrpääni kuin tuttia ja hetken päästä laukesin hänen suuhun. Hän näytti huvittavalta kun sperma valui suupielestä. "Haluun sut sisää" Sari ilmoitti. Hän asettui kontilleen sängylle, otin tukevasti pakaroista ja ohjasin penikseni sisään. Aloitin varovasti hitailla työnöillä ja kiihdytin pikkuhiljaa. Ähkimme kiihoittuneesti ja pian saatoikin lastini pohjalle saakka.
makasimme hetken sängyllä ja sen jälkeen pukeuduimme ja menimme nauttimaan lapsen syntymäpäivistä...

Veikkanpa ettei tämä jäänyt viimeiseksi kerraksi ;)

5

16912

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Äiskän ope

      Kirjoitustaidostasi päätellen.

      • on!

        joo, aika nopeasti poika laukes uudestaa :D


    • eip_

      oikeen ollu erikoinen. Muutoin hyvä, tarina olis saanu paremma maun jos olisit pannu muijan iän kehii. Toiseksi olisit voiu jakaa leipätekstii kappaleisiin, aikas vaikee lukuista yks ja sama puuro.

      lisäksi erityiskohtien viljely olis antanu lisä väriä juttuusi. Ja myös tarkempi eläytyminen tekstiin olis antanu enemmä luettavaa ja sen että sitä olis voinu sanoo luettavammaksikin, aihio hyvä.

      Otsikointi olis myös voinut olla selkeyttävämpi. Esimerkiksi, Synttäreillä tapahtui, taikka Synttärien outo käänne.

      Olis ollu enemmä sytyttävämpi.

    • Yhdys sana virhe

      Ei tollasta jaksa lukea.

    • just se

      Koetahan opetella noita yhdys_sanoja. Ja vaikka ihmisen anatomiaakin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?

      Mikä on sun mielestä suurin kusetus maailmassa?
      Ikävä
      206
      12472
    2. rakastan jotakin

      en uskalla sanoa sitä täällä ääneen
      Ikävä
      13
      4777
    3. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      52
      3770
    4. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      108
      3141
    5. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      95
      2782
    6. Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka

      voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t
      10
      2575
    7. Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.

      Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m
      Joensuu
      12
      2108
    8. Golffarit kehityksen jarruna

      Nyt kun yritetään saada kivitippua toimimaan niin golffarit iskee puukolla selkään joka asiassa. Majoituspalveluja maino
      Lappajärvi
      13
      1549
    9. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      48
      1511
    10. Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?

      Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos
      Tv-sarjat
      72
      1358
    Aihe