Akvaariolle taso

Eli sopivan kokoinen taso löytyisi akvaariolle,mutta se antaa hiukan periksi,noin muutamia millejä.Eli kannattaako akvaariota sijoittaa tason päälle vai auttaako jokin väliin laitettava levy tai styroksi yhtään?
2255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • YHTEEN PAIKKAAN kysymyksen ;oD

    Kyllä ne täältä joka paikasta huomioidaan yhtälailla.
    Itse vastasin juuri tuonne apua aloitteleville ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnistuuko näin?? kirjoitti:

Eli sopivan kokoinen taso löytyisi akvaariolle,mutta se antaa hiukan periksi,noin muutamia millejä.Eli kannattaako akvaariota sijoittaa tason päälle vai auttaako jokin väliin laitettava levy tai styroksi yhtään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu