Pafos Anemi onko hyvä

Mietitään matkaa, oisko toi hyvä paikka ja hotelli? Pitäis lähteä huhtikuun puolessa välissä, säät pitäis olla 23? Onko mitään mitä kannattaisi käydä tutkimassa vaiko vain rentoutua?
1692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

on hyvä. siisti huoneistohotelli, ei mitään luksusta mutta asiallinen. Kiva henkilökunta :)ehdottomasti kannattaa käydä retkillä, muuten jää paljon näkemättä ja kuulematta. ainakin vuoristossa kannttaa käydä. pafoksessa on paljon historiallisia nähtävyyksiä kävelymatkan päässä, kannattaa kierrellä, myös ylä-pafoksessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ptu81 kirjoitti:

Mietitään matkaa, oisko toi hyvä paikka ja hotelli? Pitäis lähteä huhtikuun puolessa välissä, säät pitäis olla 23? Onko mitään mitä kannattaisi käydä tutkimassa vaiko vain rentoutua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu