Moikka! Mä haluaisin toteuttaa haaveeni ja saada mahdollisimman pientä kalua itselleni. vain yhden kerran. Olen itse 30v. hyvännäköinen/seksikäs nainen. Olen avoliitossa, mutta haluan nyt toteuttaa unelmani. Ja isokaluiset, älkää vaivautuko. Muita kriteerejä ei ole, kuin että on pieni kalu, yli 18v., alle 50v ja että haluaa toteuttaa unelmani. Yhteydenotot sähköpostiini [email protected]
Joku pääsee pitämään hauskaa kanssani, mutta kuka. Kuvalliset (siis mielellään siitä pikku leikkikalustani) ehdottomasti etusijalla. :)))
Joku pääsee pitämään hauskaa kanssani, mutta kuka. Kuvalliset (siis mielellään siitä pikku leikkikalustani) ehdottomasti etusijalla. :)))
Vastaukset 13
Vanhimmat
miten suomi poika muuttuu nyt pienimunaiseksi.Täällä kirjoittelevat miehethän on tunnetusti kaikki vähintään 20cm kullin omaavia orhia.Mielenkiintoista nähdä,kuinka mittavirhe huomataan nyt tässä tapauksessa.
Kiva tosiaan nähdä, miten monta pienikullista ilmoittautuu.
Vasta yksi ilmoittautunut....nyt rohkeesti vaan...tilaisuushan on hyvä...
mut lieköhän saa etes mitään?!?!?! ;)
tähän kisaan, mutta kun mulla on niin pieni etten saa siitä otettua edes kuvaa :(
lisätä tuohon ikään kymmenen vuotta lisää?
Kylläpä tulee taas tosi tasokkaita vastauksia tänne...saatteko te jotain ton tasoisista vastauksista? Kicksei?
täällä olet ainoa asiallinen? Saatko paljonkin tuon tasoisista kysymyksistä?
Olen mielestäni esittänyt asiasi täysin asiallisesti. Mielelläni kuulen mikä on ollut asiatonta. Kertoisitko sen minulle? Ja minkätasoisista kysymyksistä? Saanko mitä? Haen jotain, minkä jo kerroin, ja mielestäni esitin sen suoraan, JA ASIALLISESTI.
esimerkki asiattomista vastauksista,johon viittasit edellisessä mietelmässäsi.Vai pidätkö muita niin hölmönä ettemme ymmärrä mitä tarkoitit noilla "asiattomilla" vastauksilla.
vastauksilla,vaikka ei nyt taida kovin paljon sanamuodoilla eroa ollakaan.
Melkein yleisempää on, että naiset valittaa liian isoista meloista kuin liian pienistä. Siksi seuraan keskustelua mielenkiinnolla. Itsellä ei ole pientä ja olen sitä paitsi varattu.
Onkohan niin kova paikka miehelle myöntää, että kalu on pieni, että ei edes tarjolla oleva pillu kelpaa ;-) Jospa lukijat pitää tätä pilana?
Onnea etsinnässä.
Hei!
Minulla on oikeasti pieni penis, ja ymmärrän täysin, mitä haet. Penikseni pienestä koosta ei ole ollut minulle mitään haittaa naissuhteissani, eikä muutenkaan. Kukaan ei ole koskaan ottanut asiaa puheeksi negatiivisessa mielessä. Itsevarmuuteni ei ole peniksen mitoista kiinni. Olen yli 4-kymppinen, ok-näköinen mies. Jos haluat kuvan, anna osoitteesi.
DA