Mazda 626 GLX 5d -98, punainen metalliväri, ajettu 95 tuhatta täydellinen huoltokirja, jakohihna vaihdettu, ruosteenestokäsitelty.
ABS-jarrut, 2 x airbag, Sähkölasit, sähköpeilit, kaukosäätöinen keskuslukko, lohko ja sisäpistoke, lisäpitkät, kolmet renkaat,uudet kesärenkaat ja alumiinivanteet.
Hinta 8700€
ABS-jarrut, 2 x airbag, Sähkölasit, sähköpeilit, kaukosäätöinen keskuslukko, lohko ja sisäpistoke, lisäpitkät, kolmet renkaat,uudet kesärenkaat ja alumiinivanteet.
Hinta 8700€
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mazda6 2,3 GT Activematic Sport Wagon -05.
hopea metalliväri, ajettu 45 tuhatta täydellinen huoltokirja, ketju - ei hihnan vaihtoja, ruosteenestokäsitelty.
ABS-jarrut, 2 x airbag, Sähkölasit, sähköpeilit, kaukosäätöinen keskuslukko, lohko ja sisäpistoke, neljät renkaat ja alumiinivanteet.
Hinta 8700€ netto!
Myy isin autoa noin halvalla. SE SUUTTUU!
MAZDA 626 Farkku 2 litrasella koneella 7 hengelle!
Tämä peli palvelee loistavasti ja jo reilusti yli 400 000km mittarissa vuosimalli on kai 1991.
Peli on kohtuullisen siisti ja ruostehommat on jo tehty (huolella)
Huoltokirjaa ei ole kauheasti täytelty (koska se on hukassa) mutta öljyä pitää lisätä niin että viiden tonnin välein on menny se 4 litran kanikka.
vaihdoin tänään tulpat, joten kone on tosi pirteä.
Hyvät pinnotetut talvirenkaat ja huonot kesänakit. (voisin kysyä jos saan jostain halvalla vähän paremmat)
Niin hinta voisi olla jossain siellä tonnin paikkeilla (siis näitä saisi melkeen 9 kappaletta ton edellisen hinnalla)
Ei ole ABS jarruja eikä airbagiä (jotka aiheutttavat harmia katsastuksessa), Vetokoukku on., lohko lämmitin on (kai), Sähkölasit, keskuslukko, peruutus peili, ja 8 rengasta ja peltiset vanteet. orkkis pölykapselit) väri on metalli ruskea. Tätä pystyy vielä korjatakki.
EI TUOLLA KONEELLA AJETA JUURI TUOTA PITEMMÄLLE, MUUTENKIN NUO VANHAT MAKSALAATIKOT RUOSTUU KÄSIIN. PALJON HUONOA TEKNIIKKAA JA ROMUA ISOLLA RAHALLA. HINTAPYYNTÖ ON SUORASTAAN ROSVOUSTA. VOISIN TARJOTA TUOSTA PASKASTA SEN 2500 EUROA, ENEMPÄÄ EI TIPU!
Itse ajelin aikoinaan n.500 tuhatta vastaavalla laitteella ja vain remmejä piti muutaman kerran vaihtaa. Mitään ruosteongelmia ei ollut ja aina kerralla läpi katsastuksesta. Hintakin näyttäisi tässä autossa olevan kohdallaan, joten jos halpoja kilometrejä kaipaa, niin tuossa autossa niitä olisi ilmeisesti tarjolla runsaasti.
...vauhdissa taas.
EI TAIDA TUOLLA MAZDAN HAUKKUJALLA OLLA VARAA OSTAA MAZDAA KUN EI VOI MUUTAKUIN HAUKKUA..
Löytyy Keltaisen Pörssin sivuilta.