Seksikkäin..

...urheiluharrastus mitä voitte kundille kuvitella??? mielipiteitä ja miksi??
71367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

airopikki :P

Äänestä

...jokin itsepuolustuslaji tai telinevoimistelu tms, missä urokselle kehittyy herkulliset lihaxet... Naminami...
Ja meinaan kyllä nyt ihan ihmisurosta, enkä aio ketään syödä... :D

Äänestä

...urheiluharrastus oli astangajooga, ainakin yhessä tapauksessa. Aivan törkeen seksikäs kroppa, yritä siinä sitten seurata ku toinen näyttää tiukkaa, reenattua masua, siis tarkoituksena näyttää miten masu liikkuu kun hengitetään oikein, just. Tai niitä taivutteluja ja pyllistyksiä, en kyllä rehellisesti sanottuna pystyny keskittymään. Joten ohjaajan piti tulla korjaileen mun asentoja useempaan otteeseen!! Ei menny oppi perille, ei ollu mun laji, ohjaaja kyllä tosi sexy. NAM! =P
Kehonrakennus on toinen, tarkotan nyt kavyessä ja keskiraskaissa sarjoissa kisailevia, niihin tuloksiin pääsee ilman romuakin, ja muutenkin sellaset miehet on puntilla aika huumaava näky. OiOiOi, ku kattelee niitä maastanostoja, ei pysy oma reeni kuosissaan!!=)
Siin oli ainakin pari harrastusta, mitä tuli mieleen!

Äänestä

LÄTKÄ! Miehisempää lajia saa hakea. Väkivaltaa tai ei väkivaltaa ihan kuin vaan, mutta näin se on. Mies, joka kykenee fyysisesti voittamaan vastustajansa tarkoittaa: suojelee perhettä ja kykenee saalistamaan ruokaa (vahvat geenit jälkeläisille). Kyllä mulle aina yks Vopat, Valtonen, Zidlicky tms. "henkivartiaks" kelpais ;)

Äänestä
  • Kylla ne on noi jalkapallon pelaajat parhaita.Siis nyt en tarkoita mitaan aladivisioonissa potkijoita vaan ihan kunnon pelureita.Niilla on myos jarkea paassa enemman kuin esim.latkapelaajilla.

    Äänestä

  • Entä jos miehellä on suotu hyvää kärsivällisyyttä välttämään riitoja/tappeluja tai ratkaisemaan ongelmia?
    Kärsivällisyyttä tarvittiin etenkin entisaikojen maanviljelyssä, myös metsästyksessä, tästä hyvä esimerkki on itäiset kansat mm. japanilaiset

    Äänestä

Kyllä seksikkyys lähtee ihmisestä itsestään, eikä siitä mitä se tekee... juoksee hiihtää, ui... Mutta jos jotain on valittava niin HYÖTYLIIKUNTA.. Mies metsätöissä tai vastaavaa.. ni wow =9

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poika kirjoitti:

...urheiluharrastus mitä voitte kundille kuvitella??? mielipiteitä ja miksi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu