Tiistaina 20.3 viettävät kalat vuoden viimeisiä syntymäpäiviään. Onnea kaikille ko. päivänä syntyneille, teillä on monia erityispiirteitä ja erikoistaitoja.
Horoskooppi syntymäpäiväsankareille,
Mielesi on kuin päivän sää! Aamulla apea, mutta iltaa kohti kirkastuva ja seesteinen. Tänään on hyvä päivä työpaikalla ja saat osaksesi arvostusta ja kiitosta. Vaikka hieman kärsitkin kevätväsymyksestä, on sen aika jo kohta ohitse ja aloitat innokkaana valmistautumisen kohti kesää.
Koko loppuviikko on kiireistä aikaa, mutta viikonloppuna saat nauttia hyvästä ruoasta ja mukavasta seurasta. Olet iloisella tuulella ja se tuntuu tarttuvan myös ympäristöön.
Rahapelit antavat mukavia pikkuvoittoja joten kannattaa kokeilla arpoja ja muita rahapelejä.
Rakkaudessa alkavat uudet tuulet puhaltaa ja saat jo piakkoin kaihoisia katseita osaksesi. Kannattaa varmistaa ulkonäön pienet yksityiskohdat, uusi kampaus tai vaatetus kohdalleen. Tänä vuonna on jännittäviä hetkiä luvassa ja niitä pohjustetaan jo nyt.
Kuluva vuosi on otollinen uusille haasteille tai uudelle työpaikalle. Kannattaa olla rohkea, ennakkoluuloton ja ottaa vastaan rajutkin muutokset elämässä. Palkkiot ovat tuntuvia, mutta olet ne ansainnut.
Jos olet suunnitellut kokonaan uutta elämää muualla, esim. ulkomailla, kannattaa seurata omaa herkkää vaistoa ja lähteä etsimään sisimmässäsi olevaa unelmaa. Se toteutuu!
---
Onnea vielä kerran!
05.49
Synttäreiden viimeinen päivä
Onnea kaikille!!!
2
503
Vastaukset
- kuohuvaa
Hyvää syntymäpäivää meille 20.3 syntyneillle.
Lasi kuohuvaa on aina kohdallaan. Kippis ja kulaus !!!!!!!!! - paljon onnea
mutta miten 20 pv eroaa mun 17pv synttäreistä? tai siis ominaisuuksilta????
;=o
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle443032Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362651Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532604Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1052304Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle502136Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421903- 1501556
- 731418
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231248Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281185