Nyt vourostaan

karhu,

Pohjois-Pohjanmaalla oli nyt karhu kantavan hevosen kimpussa iltapäivällä, repi kylet auki, ei saanut henkeä pois. Alueella suuret susi laumat on jo metsästä kaiken elollisen syöneet. Onhan pihoissa vielä vielä neli-ja kaksijalkaista syötävää.

9

661

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ??????????

      Se on tapahtunu.

      • tuosta

        jokunen päivä sitten


    • Stadilainen

      että karhukanta on elinvoimainen. Eivät ole peräkamarin homopojat kyenneet ampumaan kaikkia karhuja ja susia. Eivät kerkeä suojelemaan eläimiä, kun kaikki aika menee ulkohuusissa runkaten sakon postimyyntikuvasto kädessä.

      • ottaa

        lääkkees..


      • kovillaampuva.

        ei täällä itärajlla-ainakaan ole homoja kun ruotsalais geenit on niin kaukana täältä ja ei tartte kättäkään käyttää kun itä-tyttöö viilettää joka kujalla, ei muuta kun lähtee vaan välillä karhujahtiin huilimaan ranakkaa koti-elämää kun vaimon lisäksi täytyy irinatkin pitää hyvänä. ole onnelline ettet täällä asu, ei oo heleppoo.


      • että3

        ne on keskittynyt pääkaupunkiseudulle nuo homot ja runkkarit

        kusipäitä ja teinihäiriköitä siellä ainakin on, näköjään


      • joku
        että3 kirjoitti:

        ne on keskittynyt pääkaupunkiseudulle nuo homot ja runkkarit

        kusipäitä ja teinihäiriköitä siellä ainakin on, näköjään

        oli kuullut jonkun työkaverin kaverin siskonmiehen
        serkun kaiman kuulleen jonkun nähneen tassun jäljen jossain, niin takamaan porukalla kaikilla peet housuihin


      • että3
        joku kirjoitti:

        oli kuullut jonkun työkaverin kaverin siskonmiehen
        serkun kaiman kuulleen jonkun nähneen tassun jäljen jossain, niin takamaan porukalla kaikilla peet housuihin

        [oli kuullut jonkun työkaverin kaverin siskonmiehen
        serkun kaiman kuulleen jonkun nähneen tassun jäljen jossain, niin takamaan porukalla kaikilla peet housuihin ]

        jos jotain jossain, niin jotain.

        ja:
        olipa kerran kuningas, jolla oli sen pituinen se ja kuningatar joka oli läpeensä tyytyväinen.

        Viitaten lainattuun kommenttiin, edelleen kusipäät näkyy keskittyvän pääkaupunkiseudulle, eikä sitä voi kiistää.

        t. nimim. tulipa katsottua taas hifkiottelu


      • tulvan tuoma lappalainen

        yllättäen niitä elikoita on täälläkin!sinä stadilainen kun et ole niistä kallion kuppiloista poistunu?ei varmaan kannata kehua kuka masoi?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1338
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      45
      697
    3. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      649
    4. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      598
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      46
      577
    6. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      46
      569
    7. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      76
      556
    8. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      132
      548
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      41
      512
    10. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      182
      500
    Aihe