heps! 4-5 neliötä varastotilaa etsin oulusta. n. 50-60e kuussa vuokra. jos löytyypi niin sähköpostiin voipi laittaa viestin. [email protected]
varastotilaa oulusta?
haippa
4580
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
jos jollaki on intua tulla muuttohommii ens lauantaina klo 12,ni saa ilmottautua. hommassa menee varmaan korkeintaan 3 tuntia. asun kerrostalossa yksiössä,hissi käytössä. 50e liksa.
muutettavien tavaroiden joukossa flyygeliä tai marmorista biljardipöytää? Jos on, niin en varmasti tule. Pesukone vielä menee.
Jos keskustan alueelta muutat, niin täällä olisi joutilas käsipari.
Jos tarvit apua, pistä viestiä [email protected] ja laita sinne p.nro.
Jos muuttotavara on peruskamaa, niin hyvästä kuntoilusta käy!
Ota yhteyttä!
Älä vain riihi säätiöltä vuokraa ainakaan tai tavarat oudosti "katoavat" jäljettömiin ja varsinkin jos yhtään käyttökelpoisia tai arvokkaita ovat! Moraaliton yritys ja moraalittomat ihmiset hoitavat yritystä! Mutta eikö riihi säätiön internet sivutkin ole osoitus, kun ei voi mainostaa olevansa auktorisoitu isännöintitavoiltaan:-) Jos olisin tiennyt koko yrityksen toimintatavoista, niin kauaa olisin kiertänyt. Tuskin se maine siitä enää kohoaa, vaikka miten yrittäisivät. Ihmettelen miten koko vuokraustoiminta saa ylipäätään jatkua. nim. kokemusta on.