abs

mikä on kun abs valo syttyy melkein aina kun kääntyy vasemmalle?ja joskus myös kovemmin kiihdyttäessä.onko anturit likaiset?
3238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarkista etupyörien laakerivälys, ja jarrupalat.

Äänestä
  • 2 kk sitten katsastettu.en usko et on kerennyt tulemaan semmosia vikoja,

    Äänestä

  • w 201. kirjoitti:

    2 kk sitten katsastettu.en usko et on kerennyt tulemaan semmosia vikoja,

    Ei nämä mitään uskonasioita ole. Muistatko kuolemankolarin,kun katsastusmies sai syytteen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


w 201 kirjoitti:

mikä on kun abs valo syttyy melkein aina kun kääntyy vasemmalle?ja joskus myös kovemmin kiihdyttäessä.onko anturit likaiset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu