Tampereen urologikeskus

Saako Treen urologikeskuksesta hoitoa ja tutkimusta erektiohäiriöön? Onko kokemuksia paikasta? Minkälaista palvelua on siellä?
1687
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Huonoa palvelua sain. Työnnettiin vain tekokyrpä perseeseen ja toivotettiin hyviä jatkoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kerkkonen kirjoitti:

Saako Treen urologikeskuksesta hoitoa ja tutkimusta erektiohäiriöön? Onko kokemuksia paikasta? Minkälaista palvelua on siellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu