sokoshotellit

Mitä sokos hotelleista suosittelette turussa?
eikös niitä ole kolme eli Sokos Hotel Hamburger Börs, City Börs ja Seurahuone.
Meitä on kaksi aikuista, 2-vuotias ja vauva että mitään bilettämis tarkoitusta ei oo:)
1360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moi, suosittelen noista Seurahuonetta! Tuo City Börs on oikeastaan vain Hamburger Börsin osa, on vaan toisella puolella tietä.

Ja jos ei tarvi olla Sokos-hotelli, niin ainakin Marina Palace ja Park Hotel on hienoja.

Tervetuloa Turkuun!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jenniskäinen82 kirjoitti:

Mitä sokos hotelleista suosittelette turussa?
eikös niitä ole kolme eli Sokos Hotel Hamburger Börs, City Börs ja Seurahuone.
Meitä on kaksi aikuista, 2-vuotias ja vauva että mitään bilettämis tarkoitusta ei oo:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu